Jau aštuntąjį sezoną gyvuojanti sveikos gyvensenos  laida „Mitybos ir sporto balansas“ šį pavasarį žiūrovus nustebins pokyčiais. Pasak laidos prodiuserės ir vedėjos Vlados Musvydaitės, naujajame sezone laidos gerbėjų lauks nauja laidos koncepcija.

 

TV3_MSB_Vlada_Musvydaite

„Pagrindinis šio laidos sezono tikslas ir šūkis – „Sportuok ir valgyk teisingai!“. Šie dalykai labai svarbūs, nes žmonėms reikia išmokti sportuoti atsakingai, tausoti savo organizmą, gebėti pasirinkti tinkamą krūvį, nepersitempti. Žmonės dažnai nesugeba objektyviai įvertinti savo galimybių, todėl laidoje kartu su profesionalais stengsiuosi atskleisti šios temos aktualumą ir pasiūlyti alternatyvų, kaip teisingai sportuoti, kad vėliau nereikėtų skųstis skausmais ir  lankytis pas gydytojus“, – sako Vl. Musvydaitė.

 

Pagrindine atsinaujinusios laidos dalimi taps treneriai, kurie laidos herojais galės tapti užpildę anketą ir papasakoję savo motyvacinę sėkmės istoriją. „Visus trenerius kviečiu pildyti anketą ir parodyti savo treniruotę visai Lietuvai“, – sako laidos vedėja, pridurdama, kad nori atrasti pačius geriausius trenerius, išbandyti jų treniruotes, apsilankyti jų salėse ir padėti jų filosofijai tapti labiau žinomai.

 

„Mitybos ir sporto balanso“ laidoje išliks žiūrovų pamėgta mitybos specialisto Artūro Sujetos patarimų rubrika. „Šiame laidos sezone kalbėsime apie dažniausias organizmo problemas, susijusias su mityba. Laidos žiūrovai sužinos, kaip šių problemų išvengti ir kaip efektyviai jas spręsti“, – žada  mitybos specialistas A. Sujeta.

 

Laida „Mitybos ir sporto balansas“ naują sezoną pradeda kovo 5 dieną, 9.00 val. TV3 televizijos eteryje. Treneriai, norintys tapti laidos herojais, kviečiami pildyti anketą naujienų ir pramogų portale www.tv3.lt

 

 „Mitybos balansas“ – nuo kovo 5 dienos šeštadieniais 9.00 val. per TV3!