„Mano mama pažįsta Žilvino Žvagulio mamą ir aš tikrai paskambinsiu ir paklausiu, ar jis yra baigęs mokyklą su diplomu“, – po Žuvies pasirodymo ir kolegų spėjimų drąsiai rėžė Monika Liu. O Vidui paklausus, ar Žuvis eitų su Monika į pasimatymą, kaukės atsakymas privertė visus sunerimti. Gal ši klaida tams lemtinga ir būtent šiai asmenybei pabaigoje bus nuimta galva?

 

6 laida-72_416x600

Tuo metu į sceną įžengus Kaktusui atlikėja Rūta Ščiogolevaitė garsiai pareikš: „Daugumai mėgstamiausia kaukė yra Lėlė, o, man, kai išeina Kaktusas, iš karto prašviesėja akyse.“ Po įspūdingo šio personažo pasirodymo jai pritars ir Monika Liu: „Man šita kaukė yra harmoningiausia su žmogumi, kuris yra po ja!“

 

Visų netikėtumui, pasirodžius Lėlei, savo nuomonę išsakys ir didžiausias jos gerbėjas Vidas Bareikis: „Aš galvoju, kad mes pervertinam šitą kaukę nuo pat pradžių. Buvo antras, trečias kažkokie sėkmingesni pasirodymai. Aš sakyčiau, kad šiandien Lėlės gyvavime šitam projekte yra toks lūžio momentas. Arba jinai absoliučiai užtvirtins savo pozicijas kaip vienos iš lyderių arba gali atsidurti vienoje eilėje su nesakysiu kuo.“ Ar Lėlei pavyks susigrąžinti atlikėjo palankumą, o gal atvirkščiai – pasirodymas taip nuvils, kad bus nuspręsta atskleisti tikrąją jos asmenybę?

 

Vis dėlto vakaro kulminacija taps naujos, įspūdingos ir dar niekur nematytos kaukės pasirodymas: „Vau, vau, vau!“– vienbalsiai šauks komisija į  sceną žengiant Papūgai. O Monikos Liu komentaras dizaineriui Robertui Kalinkinui išmuš jį iš vėžių ir privers pasidalinti patirtimi auginant namuose egzotinį gyvūną. Dar daugiau – po sėkmingo debiuto Vidas Bareikis bus įsitikinęs, kad įminė mįslę, kas slepiasi po šia kauke: „Man iš karto yra akivaizdu. Man labai gaila, kad greičiausiai Papūgą mes turėsime trumpai, nes labai aišku, labai akivaizdu!“ Ar jis bus teisus? Atsakymo teks dar palaukti, nes pagal projekto taisykles naujokas turi neliečiamybę.

 

Dar vienu netikėtumu sekmadienio vakarą taps Slibino pasirodymas. Po kurio dizaineriui Robertui Kalinkinui teks pripažinti klydus: „Aš pamenu savo komentarą Slibinui pačioje pradžioje. Sakiau, kad kažkoks „drapanas“, „draskanas“, stogas apkirmijęs, kažkoks negražus ir dabar viskas visiškai kitaip. Kažkas tau nutiko! Aš net turiu įtarimą, kad tave pakeitė! Nes yra wow!“

 

Dėl ko į savo gimtadienius daugiau neitų Vidas Bareikis? Ir, svarbiausia, kieno tikroji tapatybė bus atskleista? Jau šį sekmadienio vakarą, laidoje „Kaukės“, 19.30 val., tik per LNK. 

 

Foto: Svetlanos Bolnienės