Šeštadienį BTV ,,Muzikinėje kaukėje‘‘ aktorius Tomas Rinkūnas įkūnys vieną populiariausių Lietuvos atlikėjų Andrių Mamontovą. ,,Klausau jo dainų nuo pirmųjų „Foje“ albumų“, – pasakoja Tomas. Nors šį dainininką retai kam pavyksta įkūnyti tobulai, tačiau po pasirodymo aktoriui pagyrų nestokojo visi komisijos nariai. Vytenis Pauliukaitis buvo atviras: ,,Labai nustebinai. Aš čia iš tavęs nieko nesitikėjau“. Pirmininkas paaiškino, kad praeituose „Muzikinės kaukės“ sezonuose niekam taip gerai nepavyko įsijausti į A. Mamontovo vaidmenį, todėl galvojo, jog ir Tomui nepavyks to padaryti.

 

Beržinio nuotrauka

 

Po įspūdingo Tomo pasirodymo laidos vedėjas Simonas Storpirštis paklausė komisijos narės Livijos Gradauskienės, ar šis neprimena … jos vyro Marijaus Gradausko?

 

Beržinio

 

„Kaip teisingai pasakyta! Nes, žinokit, aš tarp jų dviejų ir svarsčiau. Žiauriai panašus į Andrių Mamontovą, net purto šiek tiek. Nežiūrėk taip į mane, toks panašus, kad net karšta!“ – kvatodama ir vis prisidengdama veidą kalbės Livija.

 

D. Beržinio nuotrauka

 

Pačiam T. Rinkūnui šio šeštadienio pasirodymas sukėlė daug teigiamų emocijų. ,,Kažkaip viskas labai artima, gal mūsų sielos kažkiek giminiškos‘‘ – apie A. Mamontovą pasakoja aktorius.

 

D. Beržinio

 

Naujasis „Muzikinės kaukės“ sezonas įsibėgėjo, tai bus jau trečiasis T. Rinkūno ir kitų devynių dalyvių bandymas virsti įvairiais pasaulio muzikos atlikėjais. Scenoje pasirodys Aleksandra Metalnikova, kuri įkūnys C. C. Catch, Iglė paruošė nuotaikingą grupės „YVA“ pasirodymą, Tomas Legenzovas taps karaliumi Elviu Presliu, Augustė – Laima Vaikule, Haroldas lyriškuoju Igoriu Kofu, Robertas Lenartavičius atliks grupės „Fools Garden“ kūrinį „Lemon tree“, Julija atliks Marajos Carey kūrinį, Donata nuotaikingai įkūnys Aleksandra Ivanauską – Farą, o Dominykas Vaitiekūnas visus graudins James Blunt daina. Visų įspūdingus pasirodymus pamatysite ir galėsite įvertinti patys, jau šį šeštadienį, 19:30 per BTV.