Mėnulio gravitacinė trauka veikia Žemės vandenynus. Žmogaus organizmas taip pat sudarytas iš didelio kiekio vandens, todėl Mėnulio fazių kaita taip pat veikia jį. Padedant šiam dangaus kūnui įmanoma lengviau atsikratyti nereikalingų kilogramų ir išvalyti organizme susikaupusius toksinus.

 

menulis

Šio dangaus kūno poveikis kūnui

 

Faktai apie Mėnulio įtaką Žemei ir žmogui žinomi seniai. Nustatyta, kad šio dangaus kūno gravitacinė trauka sukelia vandenynų potvynius ir atoslūgius. Kalbama, kad netgi moters menstruacinis ciklas vyksta lygiagrečiai Mėnulio judėjimo ciklui. Tam tikros jo fazės veikia netgi emocinę būseną. Tarkime, pilnatis skatina agresyvų elgesį ir pan.

 

Žmogaus organizmą sudaro maždaug 60 % vandens, todėl judėdamas aplink Žemę Mėnulis daro įtaką kiekvieno asmens organizmo skysčiams. Atsižvelgus į tam tikras fazes palanku laikytis tinkamo mitybos režimo, kuris padės numesti svorio ir atsikratyti šlakų. Stojus pilnačiai arba jaunačiai, Mėnulio gravitacinis laukas susiderina su Saulės. Tuo metu gravitacinių laukų poveikis būna didžiausias. Tai trunka maždaug parą.

 

Dietos privalumai

 

Laikantis Mėnulio dietos per dieną galima numesti iki 3 kg. Be to, speciali mityba padeda pašalinti iš organizmo susikaupusius toksinus ir sustiprinti imunitetą. Šią dietą galima derinti su kitomis – rezultatai būna veiksmingesni.

 

Svarbus Mėnulio dietos privalumas – paprastumas. Jeigu laikantis kitų dietų būtina vadovautis griežtais nurodymais, pirkti specialius produktus ir sugaišti daug laiko jiems ruošti, tai šiam valgiaraščiui to neprireiks. Mėnulio dieta – nesudėtingas būdas numesti šiek tiek svorio ir pasijusti lengviau bei laisviau. Ji nekenkia sveikatai, tačiau prieš tai vertėtų įsitikinti, ar organizmo būklei tiks specialiai sudaryta mityba.

 

Pirmas planas 

 

Trumpesnis Mėnulio dietos variantas apima dvi jo fazes – jaunatį ir pilnatį. Pirmąją parą, kai būna jaunatis, paskui ir pilnatis, nerekomenduojama nieko valgyti, tik gerti. Tokia badavimo diena iš organizmo pašalina susikaupusius skysčius, kartu ir toksinus.

 

Norint sėkmingai laikytis šios dietos reikia turėti specialų Mėnulio kalendorių, kuriame būtų tiksliai nurodyta, kurią dieną ir valandą prasideda jaunaties bei pilnaties periodai. Nuo tos akimirkos, kai Mėnulio fazė pasikeičia į jaunatį arba pilnatį, nevalia nieko valgyti parą. Idealu, jeigu tai nutinka naktį, miegant, nes rytas pradedamas iškart nuo dietos. Kai tam tikra fazė prasideda dieną, iki to meto galima valgyti įprastai, o pradėti badauti tik stojus jaunačiai arba pilnačiai.

 

Per 24 val. trunkantį badavimą būtina gerti kuo daugiau skysčių. Rekomenduojama 3–4 l, priklausomai nuo individualių savybių. Gerti galima ne vien vandenį, bet ir vaisių, daržovių sultis, arbatą. Pastarąją skaninti medumi, tik ne cukrumi. Nevalia vartoti jokių cukraus ar riebalų turinčių skysčių, pvz., alkoholio, pieno, kavos arba limonado.

 

Rezultatai

 

Per pilnatį ir jaunatį žmogaus organizmas yra veikiamas gravitacinės jėgos, o kai organizmą papildo dar didesnis vandens kiekis, Mėnulio galios poveikis tik sustiprėja. Tokia dieta ypač stimuliuoja inkstų veiklą – organizmas atsikrato vandens pertekliaus, kartu ir toksinų. Nesveikas maistas, prastas virškinimas, stresas apkrauna jį nuodingomis ir kenksmingomis medžiagomis, kurios padedant vandeniui ir Mėnuliui per dietą pašalinamos. Taip sustiprėja apsauginis barjeras ir imuninė sistema – asmuo tampa atsparesnis bakterijoms ir virusams.

 

Parą trunkantis badavimas nekenkia organizmui, tačiau jo pratęsti nerekomenduojama. Svoris mažėja dėl vandens pertekliaus netekimo, todėl ilgiau badaujant gali sutrikti sveikata.

 

Antras planas 

 

Antras Mėnulio dietos variantas – labiau išplėstas ir apima visas 4 fazes. Iš esmės šis variantas papildo skysčių dietą per jaunatį ir pilnatį, tačiau yra ir daugiau niuansų, kurių laikantis Mėnulio gravitacija bei įtaka bus panaudota dar geriau.

 

Pilnatis – geriausias laikas pratęsti trumpąjį Mėnulio dietos variantą. Pirmas 24 pilnaties valandas reikia nieko nevalgyti ir stengtis gerti kuo daugiau skysčių, kad organizmas išsivalytų. Vėliau valgiaraštį rekomenduojama papildyti vaisiais, natūraliomis sultimis, liesa mėsa ir kitokiais sveikais bei nekaloringais produktais.

 

Delčia. Šiuo periodu tęsiamas per pilnatį pradėtas organizmo valymas, todėl ir toliau rekomenduojama per dieną išgerti apie 8 stiklines vandens. Galima grįžti prie įprastos kasdienės mitybos, tačiau vertėtų ją labiau subalansuoti: rinktis sveikus, o ne perdirbtus produktus ir stengtis paskutinį kartą pavalgyti iki 17 valandos. Iki jaunaties likus 2–3 d. suvartojamų kalorijų kiekį per parą reikėtų pamažu mažinti, pradėti pasninkauti. Šioje fazėje naudingi įvairūs masažai specialiais aliejais, kurie dar labiau skatina šlakų išvalymą iš organizmo.

 

Jaunaties fazė pradedama vėl nuo 24 val. trunkančio badavimo ir tik skysčių vartojimo. Tai antras periodas, kai žmogaus organizmas itin veikiamas. Patariama gerti ir detoksikaciją skatinančių natūralių arbatų: kiaulpienių, šalavijų arba žaliąją. Po 24 val. badavimo galima valgiaraštį papildyti maistingais produktais, tačiau jie privalo derėti, neapkrauti skrandžio ir būti lengvai virškinami.

 

Priešpilnis. Stojus šiai fazei svarbiausia – nepersivalgyti. Todėl kasdienę mitybą reikėtų pakoreguoti: sumažinti gaunamų kalorijų kiekį, nevalgyti po 18 val., negerti po 19 val. (nebent itin kankintų troškulys), geriausia didesnį maisto kiekį suvartoti ryte, o ne vakare. Tačiau tikrai nereikėtų badauti ir nieko nevalgyti. Šioje fazėje taip pat rekomenduojama atpalaiduoti kūną masažais.

 

Dar šis tas…

 
  • Mėnulio dieta suteikia ilgalaikį poveikį ir nesukelia neigiamų pasekmių – tiesiog gyvenama gamtos ritmu.
  • Laikantis šios dietos svarbiausia – vartoti šviežią, natūralų, įvairų maistą ir gerti negazuotą mineralinį arba virintą vandenį.
  • Būtina gaminti maistą su meile – pozityvus nusiteikimas ir gera savijauta spinduliuoja teigiamą energiją.
  • Mėnulio dieta mažina svorį, valo organizmą nuo toksinų ir gerina bendrą savijautą.