Šiandien įvyko televizijos žiūrovų širdis užkariavusio jausmingo TV3 realybės šou „Misija: vestuvės“ finalas. Jame jėgas surėmė šešios būsimos nuotakos, kurioms kartu su savo išrinktaisiais reikėjo įveikti nuotaikingą užduotį. Tačiau tik susumavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad projekto nugalėtoja tapo apie užsienyje rastus dingusiu laikyto brolio palaikus prieš pat vestuves sužinojusi gražuolė Monika.

 

DSC_4586 (Small)

 

Viso projekto metu žiūrovai susipažino su 12 realybės šou „Misija: vestuvės“ dalyvių, kurios sutiko atverti savo širdis, pasidalinti jautriomis ir tikromis gyvenimo istorijomis. Pusė jų – Mėja, Agnė, Monika, Darija, Olga ir Raimonda – šiandien susikovė lemtingame finale, kur viena iš jų turėjo galimybę laimėti pagrindinį prizą – vestuvių šventę pramogų ir poilsio centre „Belmontas“.

 

Šešios „Misija: vestuvės“ finalistės ir jų mylimieji turėjo atsakyti intriguojančius vedėjos Vaidos Skaisgirės klausimus apie vienas kitą ir nuoširdumu pavergti žiūrovų širdis. Nors finalas buvo nufilmuotas iš anksto, televizijos žiūrovų balsavimas vyko tiesiogiai. Laidos pabaigoje paaiškėjo, kad nugalėtojos vardą ir įspūdingą prizą iškovojo Monika.

 

Monika planavo vestuves, kuomet Vokietijoje buvo rasti dingusio jos brolio palaikai. Nors buvo palūžusi, moteris jau gali šypsotis ir nusprendė dalyvauti TV projekte. Čia ji pagaliau atsikratė 10 metų kankinusio komplekso dėl nosies, Monikai sugrąžinta odos jaunystė ir ji vėl planuoja vestuves.

 

Įtemptą realybės šou finalą visos dalyvės ir projekto kūrėjai Kaune esančiuose „Nautilus laisvalaikio namuose“ stebėjo kartu. Transliacijai pasibaigus švęsti projekto pabaigą jie persikėlė į kokteilių barą „Mojo Lounge“.

 

„Misija: vestuvės“ nugalėtoja neslėpė džiaugsmingų emocijų. „Kuo sunkiausia dabar patikėti – kad aplink mane yra tiek žmonių, kurie pasistengė ir balsavo. Man labai džiugu, kad mūsų šalis pagaliau išmoko džiaugtis kito laime. Esu euforijoje, tikrai netikėjau, kad laimėsiu“, – šypsojosi Monika.

 

Ji ne tik tapo projekto nugalėtoja, laimėjo įspūdingą vestuvių šventę, bet ir projekto metu atsikratė išvaizdos kompleksų. Visų finalisčių grožiu pasirūpino tikri grožio profesionalai – lazerinės ir estetinės dermatologijos klinika „Estetus klinika“, „SV plastinės chirurgijos centras“, implantologijos ir estetinės odontologijos klinika „Neodenta“ bei internetinė grožio parduotuvė „Klipshop“.

 

Finale dalyvės taip pat pasipuošė savo svajonių suknelėmis iš proginių ir vestuvinių drabužių salono „A&R“, galėjo džiaugtis tikra vestuvių puotos repeticija pramogų ir poilsio centre „Belmontas“, paskanauti gardaus maisto ir žavėtis įmantriomis dekoracijomis, muzikantų pasirodymu. Būtent čia projekto nugalėtoja ir iškels savo vestuves.

 

Nuotraukos -  tomasfoto.lt: