Aktorė Asta Baukutė jau ne kartą viešumoje parodė savo karštą būdą ir įprotį elgtis taip, kaip jai patinka. Tiesa, kartais net ir jos išsišokimai dar nustebina savo aštrumu – šį kartą LNK laidos „Su cinkeliu“ vedėjui Mantui Stonkui teko net raminti aktorę, kurios neatsargus elgesys su peiliu ėmė atrodyti grėsmingai.

 

baukute_1

 

Incidentas kilo po to, kai A. Baukutės komandai, kurioje žaidė ir „Man-go“ narės Rima Petrauskytė – Malašičevė bei Justina Jančiauskaitė, nebuvo skirtas taškas. Viską stebėjo ir kitoje komandoje žaidę „radistai“ Jonas Nainys ir Rolandas Mackevičius, įžymybių treneris Tadas Pocius bei choreografas Šarūnas Kirdeikis.

 

baukute_2

 

Įsiutusi dėl negauto taško, A. Baukutė pyktį ėmė lieti ant tuo metu greta buvusių žaidimo rekvizitų – peilio bei plytos. „Asta, atsargiai – pati žinai, filmavimo aikštelėje saugumas yra svarbiausia“, – raminti aktorę nedelsdamas ėmėsi M. Stonkus. „Suprantu, kad sunku, ir kad peilis ne vietoje pasitaikė, bet taip galima ir susižeisti“, – situaciją bandė užglaistyti laidos vedėjas.

 

baukute_3

 

Po šių žodžių A. Baukutė liovėsi peiliu raižyti plytą, ir laidos filmavimas tęsėsi toliau. Nepaisant tokio moters išsišokimo, dalyviai  Tiesa, aktorė dėl taisyklių nesilaikymo priekaištų sulaukė ir vėliau. Ar tai jos komandai padės pelnyti pergalę? Dar daugiau netikėtumų – jau šį trečiadienį 20.20 val. per LNK.