Jau kovo 2 dieną, šeštadienį, 19.00 val. tiesiogiai per TV3 ir TV3 Play įvyks laukiamiausia televizinė metų premjera – realybės šou „Paslapčių namai“ (Secret Story). Po kiek daugiau nei dešimties metų realybės šou pradininkė – televizija TV3 – šį žanrą vėl grąžina į Lietuvą. Pasaulyje populiarus realybės šou Lietuvoje jau turi savo vedėjus – jais tapo mylimi eterio veidai Agnė Grigaliūnienė ir Marijus Mikutavičius.

 

Ilgametis TV3 televizijos veidas, ką tik triumfavusio grandiozinio muzikinio projekto „X Faktorius“ vedėjas Marijus Mikutavičius ir informacinės–pramoginės TV3 pavakario laidos „Diena“ vedėja Agnė Grigaliūnienė džiugiai priėmė žinią tapti paslaptimis apipinto realybės šou „Paslapčių namai“ vedliais.

 

Žinoma moteris patikina – „Paslapčių namus“ sutikusi vesti ne tik dėl įdomaus ir naujo projekto, bet paviliota kolegos partnerystės. „Marijus yra ne tik mano mylimas bičiulis, bet ir televizinis dievaitis, todėl aš labai džiaugiuosi galėsianti dirbti kartu su juo“, – šypsosi A. Grigaliūnienė.

 

„Paslapčių namų“ vedėja neslepia esanti azartiška, todėl po dešimties metų į TV3 sugrįžtantis realybės šou bus tai, apie ką ji galėjo tik svajoti. „Ne vienus metus dirbu televizijoje ir visai neslėpiu, kad šis darbas man labai patinka. Tačiau realybės šou – man tai nauja. Nekantrauju išbandyti savo jėgas nauju amplua“, – sako kovo 2 dieną startuosiančio TV3 projekto vedėja.

 

O ar žinoma moteris pati turi paslapčių? „O kuri moteris jų neturi?“ – dar daugiau paslapčių užmena Agnė ir kviečia laukti „Paslapčių namų“ premjeros, kuri – jau kovo 2-ąją tiesiogiai per TV3 ir TV3 Play.

 

Praėjus dešimčiai metų po realybės šou žanro debiuto TV3 eteryje, televizija į eterį grąžina šį žanrą pagal kruopščiai apgalvotą, tiek dalyvius, tiek žiūrovus gerbiantį scenarijų. „Paslapčių namai“ kuriamas pagal užsienyje itin populiarų realybės šou formatą „Secret Story“. Didžioji „Paslapčių namų“ premjera – kovo 2 dieną, šeštadienį, 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3 ir TV3 Play!

 

Laukiamiausia metų premjera „Paslapčių namai“ – kovo 2 dieną, šeštadienį, 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3 ir TV3 Play!