20220228GSK_8014_pp

Inovacinio grožio ir estetikos centro „Renovacija“ įkūrėja, profesionali kosmetologė Džeralda Kalinauskaitė pastebi, kad kasdienėje rutinoje įsisukusios mamos dažnai pamiršta save: rūpinantis šeima, namais ir darbais nelieka laiko pasirūpinti savimi. Artėjančios Motinos dienos proga grožio specialistė ragina palepinti savo mamas inovatyviomis jauninančiomis procedūromis. Jų metu mylimos mamos ir pailsės, ir atjaunės.

 

„THESERA L“

   

Tai neinvazinė odos atjauninimo procedūra, kurios metu naudojami tirpstantys siūlai. „Thesera L“ – inovatyvi ir saugi odos injekcijų ar plastinių operacijų alternatyva. Procedūros metu į odą įterpiami specialūs jau ištirpinti siūlai ir taip padidinamas jos stangrumas bei elastingumas. Siūlai pagaminti iš chitozano, kurį sudaro 99,99 % natūralių ingredientų, tad procedūra saugi ir veiksminga. Specialistai rekomenduoja atlikti 4 procedūrų kursą – tuomet matomas geriausias rezultatas: sumažėja raukšlių ir porų, padidėja odos tankis, elastingumas.

 

„4D HIFU“

   

Inovacinė fokusuoto ultragarso procedūra, suteikianti galimybę nechirurginiu būdu efektyviai patempti veido ir kūno odą. Sufokusuota stipri karšta ultragarso srovė suaktyvina odos fibroblastus, todėl prasideda elastino ir kolageno gamyba. Suaktyvinamas odos atsinaujinimo procesas: oda tampa stangresnė, elastingesnė, mažėja jos glebumas, nyksta raukšlės, akivaizdžiai matomas odos patempimas, veido kontūras tampa gražesnis, o kūnas atrodo stangresnis.

 

HIDRODERMABRAZIJA („HYDRAFACIAL“)

   

Tai drėgnas odos šveitimas, kurio metu specialiai sukurtais serumais bei vakuuminiais odos šlifavimo antgaliais pašalinamos senos odos ląstelės ir nešvarumai, oda išvaloma specialiais valomaisiais, antioksidantiniais serumais. Procedūros metu naudojamų serumų paskirtis – išlyginti smulkiąsias raukšles, sumažinti giliąsias, sutraukti išsiplėtusias poras, panaikinti nuo saulės atsiradusią pigmentaciją. Norint pajusti „HydraFacial“ efektyvumą, užtenka vos vienos procedūros.

 

MIKROADATINIS FRAKCINIS ODOS ATJAUNINIMAS RADIJO DAŽNIU

 

Labai efektyvus, minimaliai invazinis, todėl tikrai saugus odos atjauninimo metodas, kurio metu itin smulkios adatytės gilesniuose jos sluoksniuose atlieka taškinę koaguliaciją. Kitaip tariant, stimuliuoja audinius veikiamoje srityje taip, kad pradeda vykti ląstelių atsinaujinimo procesai, intensyviai gaminasi naujos kolageno ir elastino skaidulos. Po procedūros šis procesas tęsiasi dar apie 6 mėnesius, o rezultatai išlieka ilgam. Mikrodalelių ir radijo dažnio technologija leidžia atkurti odą iš vidaus jos pačios resursais, tiesiog neįkyriai, neskausmingai, efektyviai ir ilgam užkuriant gamtos mums padovanotus mechanizmus. Po šios procedūros nelieka mėlynių ar žaizdų, beveik nematyti jokių žymių, jos metu nenaudojamos jokios pagalbinės medžiagos, o rezultatai – išties stulbinantys.

 

Inovaciniame grožio ir estetikos centre „Renovacija“ atliekama ir daugiau veido bei kūno grožio procedūrų.

JONO BASANAVIČIAUS G. 7, VILNIUS

INFORMACIJA IR REGISTRACIJA TEL. + 370 659 44 440

https://www.facebook.com/kosmetologedzeralda/