Dažnai girdime sakant, kad sveikata – gero gyvenimo pagrindas. Vis dėlto šiandien, kai bene visas pasaulis kenčia nuo pandemijos, sveikatos svarba dar labiau išauga ir daugelis ieško būdų, padėsiančių gyventi kokybiškiau ir sveikiau. Net tik pandemijos laikotarpiu, bet ir po jos.

 

maisto-papildai-BIYOMA

Kai kalbame apie sveiką gyvenseną, minime mitybos, sporto bei miego svarbą. Tačiau nereikėtų pamiršti ir maisto papildų naudos – pasirinkę kokybiškus produktus galime dar labiau sustiprinti organizmą ir pagerinti savijautą.

 

O tam, kad nepasiklystume maisto papildų gausoje, pasiaiškinsime, kaip išsirinkti sau tinkamiausią produktą ir pasidomėsime patentuotais, lietuvių sukurtais ir klientų visame pasaulyje pamėgtais BIYOMA maisto papildais.

 

Kaip išsirinkti gerus maisto papildus?

 

Nusprendę papildyti savo racioną maisto papildais, investuokite tik į kokybiškus ir sveikatai padėsiančius, o nepakenksiančius papildus. Tačiau kaip neprašauti pro šalį ir išsirinkti gerą produktą?

 

Visų pirma, pasitikrinkime, ko reikėtų vengti. Primygtinai siūlome neieškoti maisto papildų neaiškiuose skelbimų puslapiuose – rizikuojate įsigyti šlamštą, o ir pretenzijų pareikšti nebus kam. Taip pat, reikėtų vengti pompastiškais šūkiais besivadovaujančių prekės ženklų – jeigu jums žadama, kad kelios vitaminų tabletės išspręs visas sveikatos problemas, sukluskite. Yra didelė tikimybė, kad susidūrėte su apgavikais.

 

Kokybiškus maisto papildus atpažinsite iš skaidrios komunikacijos, atvirai pateikiamo sudedamųjų dalių sąrašo ir patikimų įvertinimų. Šiuos kriterijus atitinka, dar pakankamai naujas, bet sparčiai augantis lietuvio sukurtas prekės ženklas – BIYOMA.

 

BIYOMA – kokybiški maisto papildai, besirūpinantiems sveikata

 

BIYOMA prekės ženklas nesislepia po skambiais, bet tuščiais šūkiais. Kitaip tariant, klientai nėra apgaudinėjami, kad išgėrę kelias tabletes išspręs visas sveikatos problemas ir užmaskuos blogus įpročius.

 

Priešingai, BIYOMA prekės ženklo įkūrėjas Andrejus Petruša akcentuoja, kad, norint gauti didžiausią maisto papildų naudą, būtina visapusiškai rūpintis sveikata. Sveikai maitintis, pakankamai judėti, kokybiškai išsimiegoti ir tik tada kliautis maisto papildų nauda.

 

Pats Andrejus produktus ne tik kuria ir pardavinėja, bet ir įtraukia į kasdienę rutiną. Verslininkas aktyviai domisi sveika gyvensena, sąmoningumu, taisyklingu kvėpavimu, joga ir dalijasi savo patirtimi su klientais.

 

Anot Andrejaus, BIYOMA maisto papildai sukurti tam, kad padėtų palaikyti gerą savijautą ir aprūpintų organizmą papildomais vitaminais ir mineralais, kuriuos sunkiau (o kartais ir neįmanoma) įsisavinti su maistu.

 

Apie prekės ženklo kokybę primena ir tarptautiniai sertifikatai bei palankūs klientų atsiliepimai. Nors BIYOMA maisto papildai dar sąlyginai nauji, tačiau sparčiai veržiasi tiek į lietuvių, tiek į užsieniečių kasdienę rutiną.

 

Gera žinia ta, kad BIYOMA maisto papildai pagaminti ir supakuoti Europos Sąjungoje, vadovaujantis griežtais GMP, GHP, H.A.C.C.P ir ISO22000:2018 standartais.

 

Kokie maisto papildai geriausiai tiks man?

 

Nusprendę išbandyti BIYOMA maisto papildus, apsidžiaugsite pasirinkimo gausa. Visų produktų jums tikrai nereikia, tačiau svarbu išsirinkti tuos, kurie geriausiai atitiks jūsų gyvenimo būdą bei sveikatos tikslus.

 

Jei kaip ir daugelis šiomis dienomis itin rūpinatės imuniteto stiprinimu, išbandykite BIYOMA Total Immunity maisto papildus. Šis produktas pasižymi aukščiausia kokybe, visapusiškai imuniteto apsaugai, su padidintu kiekiu vitamino D.

 

Visi žinome, kad viena iš didžiausių grėsmių sveikatai – stresas. Jo išvengti padės BIYOMA Calm Complex. Šie maisto papildai padės užmigti bei kokybiškai pailsėti, sureguliuos miego ciklą ir prisidės prie sklandžios nervų sistemos veiklos.

 

Galiausiai, jei norite pasirūpinti gražia išvaizda, rinkitės BIYOMA Beauty Complex. Šie maisto papildai praturtinti žemos molekulinės masės hialurono rūgštimi, vitaminais A, E, C, D3, K2 bei B grupės vitaminais, cinku, selenu, variu ir kitais naudingais mineralais. Vartodami šiuos maisto papildus rūpinsitės sveikais ir gražiais nagais bei plaukais, o taip pat ir oda.

 

Geriausias metas pasirūpinti savimi ir artimaisiais

 

Dabar, kaip niekada anksčiau, svarbu rūpintis savo bei artimųjų sveikata. Vienas iš geriausių būdų tai padaryti – investuoti į kokybiškus maisto papildus. Rekomenduojame išbandyti BIYOMA produktus ir taip savo bei artimųjų kasdienybę papildyti dar vienu sveiku ritualu – kasdieniu maisto papildų vartojimu.

 

Didžiausią produktų naudą pajusite pasirūpinę sveikesne mityba, aktyvesniu gyvenimu bei skyrę laiko kokybiškam poilsiui.