Kiekvieno studentiškas gyvenimas skiriasi. Vieni ištisus metus būna pasišventę mokslams, kiti kasdien linksminasi. Tačiau dar kiti randa aukso viduriuką ir viską puikiai suderina. Būtent toks studentiškas gyvenimas lydėjo ir TV ir radijo laidų vedėją Timūrą Augucevičių.

 

karka ir borne

 

„Studijų laikais buvome kambariokai su Tadu Vidmantu, tačiau neeikvojome laiko gėrimams ir perdėtoms linksmybėms, pas mus tvyrojo kūrybiškumas. Viską suderindavome, ir smagiausia būdavo tada, kai aptardavome tai, kas linksmo tądien kažkuriam nutiko“, – prisiminimais dalinasi T. Augucevičius.

 

karka ir zukis

 

Nors Timūras pripratęs būti viešumoje ir atrodytų, jog jau nelabai kas jį galėtų versti jaustis nepatogiai, tačiau serialo filmavimo metu Timūras susidūrė su milžinišku iššūkiu. „Nors toks personažas kaip Karka man yra pažįstamas, kadangi užaugau tarp panašių žmonių, tačiau tai buvo seniai. Ir įsikūnijus į tokį personažą prisiminimai tik grįžo. Didžiausias iššūkis buvo nusirengti prieš kamerą. Buvo scena, kur nuogas rėkauju lauke po balkonu. Visa laimė, kad nesulaukiau pašalinių reakcijų, tačiau komanda prisikvatojo iš širdies“, – pasakoja serialo „Po vienu stogu“ aktorius Timūras.

 

karka piktas

 

Seriale „Po vienu stogu“ Timūras įkūnija iš kaimo atvykusį vaikiną Karką, kuris dirba perkraustymo įmonėje, tad jo manieros ir kalba labai savita, personažas negaili keiksmažodžių ir kartais elgiasi iššaukiamai. „Auginu du vaikus ir nuo jų nieko neslepiu. Čia tas pats, kaip uždengti akis, kai ekrane pora bučiuojasi. Jei tik jiems bus įdomu, ką aš čia veikiu, tai ir nedrausiu žiūrėti tokių serialų ar laidų, kuriuose kažką įkūnydamas keikiuosi. Juk aplinkiniai irgi daug keikiasi, tad tai natūrali gyvenimo dalis, nuo kurios aš jų neatribosiu. O šis serialas man labai patiko pačiam, grįžti į studentiškus laikus, kai gyveni su kambariokais, tikras malonumas, ir komanda puiki, tad dabar laukiu skambučio, kada darysime tęsinį“, – atvirauja Timūras.

 

karka2

 

Serialas „Po vienu stogu“ tik per www.LNK.lt