Kad ir kaip mėgtume sukneles, tenka pripažinti, kad išsirinkti naują rūbą dažniausiai nėra lengva užduotis. Be medžiagos, tipo, kirpimų ir kitų panašių aspektų, daug dėmesio reikėtų skirti ir spalvos pasirinkimui – kadangi kiekvienas atspalvis asocijuojasi su skirtingomis vertybėmis ir ypatybėmis, juos geriausia naudoti skirtingomis progomis. Jei planuojate savo spintą papildyti nauja suknele ir jau žinote, kada ją vilkėsite, galite pasitikrinti, kokios spalvos atitinkamai situacijai bus tinkamiausios.

 

vasariskos-sukneles-pasirinkimas

Darbo pokalbis

 

Keliaujant į darbo pokalbį geriausia pasipuošti mėlynos spalvos suknele – taip parodysite, kad esate patikima, komandoje dirbti nusiteikusi darbuotoja. Pasirinkusios juodą spalvą, perteiksite lyderystę, o pilka kels asociacijas su analitika ir logika. Įprastai patariama vengti ryškių spalvų ar raštų, tačiau jeigu ruošiatės užimti kūrybiškumo reikalaujančias pareigas, galite apsirengti kur kas originaliau. Tad šiuo atveju svarbu atsižvelgti ir į darbo pobūdį.

 

Kompanijos vakarėlis

 

Jei darbo pokalbis nusiseks, bus galima pagalvoti, ką vilkėti įmonės vakarėliuose. Tiek juose, tiek ir kituose panašaus pobūdžio susibūrimuose norisi pasirodyti, kad su Jumis smagu leisti laiką ir lengva sutarti. Tai geriausiai atskleis šiltų spalvų suknelės, pavyzdžiui, geltonos, oranžinės ar raudonos. Tačiau jeigu su tokių atspalvių rūbais jaučiatės nejaukiai, galite rinktis neutralių atspalvių sukneles ir jas pagyvinti įdomesniais aksesuarais.

 

Pirmas pasimatymas

 

Norėdamos atrodyti gundančiai ir netgi šiek tiek pavojingai, rinkitės raudonas ar violetines sukneles. Tuo tarpu vilkėdamos juodą suknelę atrodysite viliojančiai ir paslaptingai, tačiau tuo pačiu išliksite rafinuotos. Jeigu labiau norisi pabrėžti santūrumą ir švelnų moteriškumą, rinkitės šviesių, pastelinių atspalvių sukneles. Tokiais atvejais puikiai tiks šviesiai mėlyna, levandų, rožinė, šviesiai žalia ar smėlinė spalva.

 

Formalūs renginiai

 

Tokio pobūdžio renginiuose neretai yra nurodomas aprangos kodas, tačiau tiksli spalva apibrėžiama ne visuomet. Tokiais atvejais niekuomet neprašausite pasirinkusios juodą suknelę, išskirtinį brangakmenio toną ar švelnų pastelinį atspalvį, padailintą „stipresniais“ aksesuarais. Turėtumėte rinktis progines sukneles –spauskite čia, jeigu norite iš arčiau su jomis susipažinti.

 

Vestuvės

 

Nuotakoms pasirinkimas bus aiškus, tačiau viešnioms suknelės paieškos gali būti sudėtingesnės. Žinoma, baltos suknelės teks atsisakyti, o taip pat būtų pravartu išsiaiškinti, ką jaunoji mano apie juodos spalvos drabužius. Visgi, net ir be šių atspalvių nestokosite pasirinkimų. Ypač rekomenduojama apžiūrėti pastelinius atspalvius – tokiai ypatingai progai tinka alyvinės, levandų, koralinės ar kobalto mėlynos suknelės. Tai – emociškai įkrauta šventė, tad tokie švelnūs tonai padės išlaikyti balansą.

 

Neįpareigojančios šventės

 

Jei laukia ne tokia oficiali šventė, galite atsipalaiduoti ir rinktis paprastesnius, spalvingesnius suknelių modelius. Žinoma, visiškai kasdienių rūbų reikėtų privengti, tačiau su spalvomis galima pažaisti drąsiai. Pavyzdžiui, jeigu šventė vyksta lauke, galima išbandyti atspalvius, kurie papildo natūralią aplinką – tokiais atvejais tinka mėlynos, žalios, geltonos ar koralų spalvos suknelės. Verta apžiūrėti kokteilinius modelius: tai padarysite apsilankiusios Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudusios ant šios nuorodos:https://pigu.lt/lt/sukneles-progines-vakarines-vasarines/f/all/kokteilines-sukneles.

 

Linksmas savaitgalis

 

Nesvarbu, ar ruošiatės išeiti vakarienės su draugėmis, ar esate suplanavusios kitas neįpareigojančias veiklas, tokiam savaitgaliui galite rinktis sukneles, su kuriomis pačios jaučiatės geriausiai. Jos gali būti blizgios, ryškios, papuoštos raštais, piešiniais ar kitomis unikaliomis detalėmis – Jūsų nevaržo jokie aprangos kodai, tad turėtumėte tuo pasinaudoti maksimaliai.

 

Atsižvelgusios į šiuos patarimus, tikrai surasite atitinkamai progai tinkančią suknelę, su kuria pataikysite tiesiai į dešimtuką. Visgi, turėtumėte nepamiršti, kad tai – tik rekomendacijos: svarbiausia, kad naujasis rūbas patiktų Jums pačioms ir vilkėdamos jį, galėtumėte jaustis savimi.