Jau šį penktadienį „Lietuvos ryto“ televizijos eteryje 20.30 val. laida „Auksinė daina“, kurios herojus – Andrius Rimiškis. Nuo tada, kai išgarsėjo laimėjęs populiarų muzikinį realybės šou, jau dešimt metų jis savo dainomis žavi Lietuvą. Laidoje A. Rimiškis pristatys 10 geriausių savo dainų, iš jų žiūrovai išrinks vieną – „auksinę“ dainą. Studijoje susirinkusi jo šeima, draugai ir net jo krikštatėviu vadinamas Arūnas Valinskas pasakojo, koks A. Rimiškis buvo tada, kai laimėjo, ir koks yra dabar.

 

LR_TV_AD_Valinskas (Custom)

 

„Aš nežinau, ką turėjo Andrius, kai laimėjo muzikinį projektą. Aš manau, kad jis įkūnijo baimes tų žmonių, kurie patys bijotų užlipti į sceną. Jie pamato Andrių ir su juo susitapatina. Aš dabar žvelgiu į šį vaikiną, ir jis nubloškia mane į tam tikrą kelionę laiku atgal. Kai jie pirmą kartą prisistatė, kiti dainavo su žinomais žmonėmis, o Andrius dainavo vienas. Tarp kitko, jis tą dainą turėjo dainuoti su Deiviu. Kiekvienas iš dalyvių turėjo pravardę. Andrių mes vadinome Brazausku. Nes jis buvo toks ūkiškas, visuomet prie žemės. Aš manau, Andriaus „auksinės“ dainos titulą šiandien gali laimėti arba „Aš ir gitara“ arba „Mes vyrai“, – prisiminimais dalijosi A. Valinskas.

 

Arvydas Martinėnas-Vudis sakė, kad jo draugystė su Andriumi nenutrūko net praėjus šitiek metų. „Andrius man sukelia stiprią nostalgiją, nes kai dalyvavome projekte, mus siejo tikrai stipri draugystė. Tačiau paskui jis iškeliavo į Klaipėdą. Bet aš vis tiek džiaugiuosi, kad po dešimt metų mes vis dažniau susiskambinam, šiuo metu intensyviai skambinamės net dvi savaites“, – juokavo atlikėjas.

 

LR_TV_AD_Vudis, Rimiskis ir Robertas Kupstas (Custom)

 

Andriaus savybes ir gebėjimą užburti publiką paprastumu gyrė „Patrulių“ grupės narys Algirdas Radzevičius: „Andriaus nuoširdumas yra jo vizitinė kortelė, ir man garbė pažinoti šį žmogų. Jo išskirtinumas yra ankstyva branda. Aplink jį lipdė begalę skandalų, tačiau nė vieno neprilipdė. Jis pasipurto, ir tie skandalai nukrinta. Mes su kolegomis draskydavomės scenoje, kad pagautume publiką, o jam užtekdavo vien išeiti į sceną, ir publika būdavo jo.“

 

Staigmeną laidoje pateikė dainininkai A. Martinėnas-Vudis ir Robertas Kupstas. Kai atėjo laikas dainuoti bene garsiausią Andriaus Rimiškio dainą „Mes vyrai“, šiuodu čiupo mikrofonus ir netikėtai uždainavo drauge. Trio atlikta daina publiką nukėlė į tuos laikus, kai Andrius laimėjo jį išgarsinusį muzikinį realybės šou.

 

„Auksinė daina“ – jau šį penktadienį 20.30 val. per „Lietuvos ryto“ televiziją. Šios savaitės herojus Andrius Rimiškis pristatys dešimt geriausių savo dainų, tačiau tik laidos žiūrovai balsuodami nuspręs, kuri daina taps „auksinė“. Apsispręsti žiūrovams padės laidos vedėjas Deivis Norvilas ir susirinkę svečiai: jie taip pat bandys atspėti dainą laimėtoją.

 

Nuotraukos iš „Lietuvos ryto“ televizijos archyvo.