LNK laidos „Lituanos locos. Leo ir Bružas Meksikoje“ duetas aktoriai Leonardas Pobedonoscevas ir Audrius Bružas bičiuliaujasi jau dvidešimt metų. Bendraamžiai, bendramoksliai ir draugai – taip save apibūdina žinomi aktoriai. Prieš 21 metus jie susitiko Muzikos ir teatro akademijos koridoriuje, kur abu atvyko stotį į aktorinio meistriškumo studijas.

 

_ALU1712_640x960 (Small)

 

Nors konkurencija buvo milžiniška, jie abu pateko į Rimo Tumino vadovaujamą kursą, kuriame mokėsi net septynerius metus. Per daugiau nei 20 metų trunkančią aktorių draugystę buvo visko – ir siautulingų vakarėlių, ir žygdarbių dėl merginų, ir netgi ekstremalių situacijų gelbėjant gyvybes. „Keista, kad mes tiek metų bičiuliaujamės, nes esame kardinaliai skirtingos asmenybės“, – sako Leonardas.

 

_ALU1776_640x960 (Small)

 

Du bičiuliai pasakoja, kad studijose įgytos žinios praversdavo ir ieškant merginų. „Tiesą sakant, kabinami merginas mes treniruodavomės ir atlikdavome praktiką. Įsivaizduokit, reikia prieiti bare prie merginos ir kalbant daryti kokį keistą judesį, pavyzdžiui, mirkčioti viena akimi arba pūsti jai į ausį”, – juokiasi Audrius.

 

_ALU1945_1280x853 (Small)

 

Leonardas prisimena kur kas linksmesnius studentiško gyvenimo įvykius. „Bružas nuolatos po dviejų bokalų alaus atsidurdavo kitoje dimensijoje. O mudu abudu dažnai į paskaitas eidavome gerokai apšilę”, – pasakoja dabar alkoholio nebevartojantys aktoriai.

 

_ALU2023_640x960 (Small)

 

Nors dabar daugelis prisiminimų juokingi, Leo pasakoja, kad ne kartą su Bružu buvo ne juokais susipykęs. „Mes esame labai skirtingos asmenybės. Bružas laba mėgsta plėstis, filosofuoti, o aš esu konkretus. Pats kartais nesuprantu, kaip tiek metų draugaujame ir kaip ištvėrėme ekstremalumų kupiną kelionę Meksikoje”, – pirmadienio vakarą, 20 val., LNK televizijos laidoje „Nuo… Iki…” pasakos aktorius. Ne veltui Leo ir Bružas savo kelionę po Meksiką vadina daugiau nei dvidešimt metų trunkančios draugystės vainikavimu.

 

_ALU2164_640x960 (Small) _ALU2215_640x960 (Small)