„Mes su Monika visą laiką kalbėjom, kad eitume į koncertus kuriuose Avinas dainuoja. Viskas taip gražu – tie ragai, tos akys, tas balsas, tas kostiumas, viskas!“ – LNK televizijos projekte „Kaukės“ po Avino pasirodymo emocijų sutramdyti negalėjo Indrė Kavaliauskaitė.

 

laidas6-97_800x592

Avinas kiekvieną sekmadienį priverčia nuo kėdžių atsistoti ne tik komisiją, bet ir visus įspūdingo šou gerbėjus. Šis kartas – ne išimtis. Atlikęs puikiai visiems žinomą Tom Jones kūrinį „Sexbomb“ tikrąja to žodžio prasme susprogdino seksualumo bombą.

 

„Na, po šios dainos Avino norim ne tik miesto šventėse, gal labiau tokiuose siauresniuose rateliuose, sakyčiau, norėtume jį girdėt. Jis toks seksulis, oj, oj, oj,“ – savo simpatijų šiai kaukei neslėpė „Radiocentro“ laidų vedėja Livija Gradauskienė.

 

„Livija, žinok, mes su Indre apkalbėjom, gal kažkas su mumis yra negerai, ar tai yra normalu, kad mes kalbam taip apie Aviną?“ – juokėsi atlikėja Monika Liu.

 

Tuo metu vienas iš brolių Lavrinovičių rėžė tai ko niekas negalėjo tikėtis: „Nežinau, nežinau kaip jums, bet man tai nepatiko! Man pasirodė, kad nepateikė į natą!“  Tačiau už kelių akimirkų paaiškėjo, kad tai buvo tik linksmas brolių juokelis. Iš karto po kitų komisijos narių reakcijos broliai prisipažino: „Juokauju, juokauju! Pirmą kartą per pasirodymą šiandien pamačiau brolis net atsistojo, plojo, šoko, su šypsena toks.“

 

Po nepakartojimo Avino pasirodymo visi komisijos nariai tik linkčiojo sakydami, kad net neįsivaizduoja, kas slepiasi po šia kauke. Nepaisant to, visi vienbalsiai tvirtino norintys šį dalyvį matyti ir toliau projekte ir net neketinantys nuimti jam kaukės ir atskleisti tikrąją asmenybę.

 

Šį sekmadienį LNK televizijos žiūrovų lauks ir daugiau netikėtumų. Ne ką mažiau įspūdingus pasirodymus paruošė ir kitos puikiai pažįstamos kaukės.

 

Po Superherojaus pasirodymo komisijos nariai vėl neslėpė simpatijų šiam dalyviui. Tačiau išgirdus mįslingą jo užuominą pasigirdo pasipiktinimas.

 

Melodingas Ąžuolo atlikimas dar kartą įrodė, kad po kauke slepiasi tikras profesionalas.

 

„Wow! Wow!“ – aikčiojo Monika Liu.

 

„Mes išprotėsim! Išprotėsim! Nukris nuo mūsų plaukai iš nervų kaip lapai rudenį nuo medžių,“ – sakė Indrė Kavaliauskaitė.

 

Praėjusiose laidose komisijos nariai spėjo, kad po Varlės kostiumu slepiasi Livijos Gradauskienės kolega Žygis Stakėnas. Todėl ir po šio pasirodymo savo nuomonės nenorėjo keisti komisija, tačiau Livija prisipažino bandžiusi tikrinti savo kolegą.

 

„Indrė man tą patį sako ir atsikratyt to jausmo taip sunku, bet aš, chebra,  tikrinau! Aš visaip kaip sukau uodegą ir ir visaip kaip mėčiau tinklus ir klausinėjau“, – paslaptį išdavė Livija. Ar komisijos nariai teisūs ir gal būtent šios kaukės tikroji asmenybė bus atskleista jau šioje laidoje?

 

Slapčiausias ir abejingų nepaliekantis šou „Kaukės“ – šį sekmadienio vakarą, 19.30 val., tik per LNK televiziją. 

 

Nuotraukos

Svetlanos Bolnienės