Tinkamu laiku ir tinkamoje vietoje ištarti žodžiai gali sukelti tikrą jausmų uraganą, kuris baigsis seksualiomis „grumtynėmis“ lovoje. Tačiau reikia būti atsargiems: jeigu suklysite ir parinksite ne tuos žodžius, galite patirti visišką fiasko ir apie aistringą paišdykavimą teliks tik pasvajoti.

 

"santykiai"

Atrodo, kad rasti tinkamus žodžius sekso metu nėra sudėtinga: tereikia pasakyti vieną kitą komplimentą, šiek tiek paaimanuoti ir dar keletą kartų išreikšti savo dėkingumą. Ir nors tai žino visi, parinkti tinkamus žodžius sekso metu sekasi ne visiems. Kartais gali pasirodyti, kad mylintis smegenys galvoja vieną, o lūpos taria visai ką kita. Nemažai žmonių aistros akimirką pasako tai, kas ant liežuvio galo, daug negalvodami ir net nesuprasdami, ką sako. Be abejo, viena nuostabiausių patirčių mylintis yra pamiršti viską aplinkui, tačiau jei prisiminsite kai kuriuos dalykus ir juos garsiai pasakysite, galite maloniai nustebti patys arba nustebinti savo partnerį.

 

10 dalykų, ką sakyti sekso metu:

 

 • Pasakyti, kaip nuostabiai jie atrodo. Nusirengti, ypač pirmą kartą, prieš kitą žmogų gali būti labai nedrąsu. Daugelis bijo, kad patinkantis žmogus pastebės jų trūkumus, kuriuos slepia po drabužiais. Todėl reikėtų susikoncertuoti į kūno vietas, kurios jums atrodo patraukliausios. Galima pasakyti vieną kitą komplimentą. Tai padės atsipalaiduoti, sukurti tinkamą nuotaiką ir labiau mėgautis intymiais santykiais.

 

 • Pasakyti, kaip gera dabar yra. Jei partneris žinos, kad mylėtis su juo gera, jis ne tik galės suprasti, kad viską daro gerai, tačiau ir labiau atsipalaiduos. Kuo labiau būsite atsipalaidavę, tuo bus geresnis seksas.

 

 • Prisipažinti meilę. Žinoma, tai tinka tik toms poroms, kurios rimtai draugauja, o ne vienos nakties nuotykiams, jei nenorite pasirodyti kaip įkyrus persekiotojas. Poroje šie santykiai gali pakylėti seksą į naują lygmenį.

 

 • Paklausti: „Ar galiu?“. Jeigu planuojate padaryti ką nors nelabai įprasto, prieš tai atsiklauskite partnerio. Nerizikuokite susigadinti nuotaikos, jei tai, ką norite daryti, yra nepriimtina antrajai pusei.

 

 • Dejonės ir aimanos. Niekas kitas taip neišduoda, kad jums malonu, kaip keletas provokuojančių sekso garsų. Atsipalaiduokite ir neslopinkite natūraliai iš jūsų sklindančių garsų.

 

 • Dydis svarbu. Tiek vyrams, tiek moterims patinka žinoti, kad intymios vietos yra tinkamo dydžio. Didelis lytinis organas – vyriškumo, o mažas – nevykėlio simbolis. Nieko blogo šiek tiek pagražinti situaciją. Tačiau venkite sakyti komplimentus, jei yra realių fizinių trūkumų. Tokiu atveju komplimentai gali būti palaikyti sarkazmu ir patyčiomis.

 

 • Pasidalyti savo fantazijomis. Jeigu žinote jų fantazijas, pasistenkite sukurti scenarijų, kuris jas atspindėtų. Jūsų partneris garantuotai patirs nepamirštamą orgazmą.

 

 • Paklausti savo partnerio: „Koks tai jausmas, kai…“. Kita vertus, to neklausinėti labai dažnai. Tai padeda parodyti, kad jums rūpi jo jausmai ir palaikyti gerą nuotaiką.

 

 • „Man patinka tavo skonis arba kvapas“. Būti jausmingu svarbiausia, norint turėti gerą seksą. Toks komplimentas padeda išlaisvinti savyje laukinį žvėrį ir mėgautis geriausiu seksu, kokį kada nors patyrėte.

 

 • Pakalbėti po sekso. Kai seksas baigiasi, pokalbiai neturėtų taip pat baigtis. Po sekso galima vienas kitam pasakyti švelnių žodelių, prisiminti įspūdingiausias akimirkas. Tokie pokalbiai padeda sustiprinti ne tik fizinį, bet ir emocinį jūsų ryšį.

 

10 dalykų, ko nesakyti sekso metu:

 

 

 • „Tu darai ne taip“. Jeigu iš tiesų kažkas ne taip, pasistenkite tai pasakyti subtiliau: „Mmm, tai malonu… O dabar pabandykime šiek tiek kitaip“.

 

 • „Ar tu jau manyje?“. Tai greičiausias būdas sumenkinti jūsų partnerio ego. Nėra nieko blogiau nei pasakyti, kad vyro lytinis organas yra toks mažas, kad jūs nieko nejaučiate. Taip gali amžiams atgrasyti jį nuo sekso su jumis.

 

 • „Gal tęskime tai toliau?“. Greičiausiai jūs nuobodžiaujate, nelaukiate, kas bus toliau ir norite greičiau viską baigti.

 

 • „Tau nelabai gerai sekasi tai daryti“. Jeigu iš tikrųjų yra taip blogai, padėkite jam išmokti tai daryti, o ne kritikuokite.

 

 • „Tau reikėtų numesti šiek tiek svorio!“. Jūsų partneris gali turėti antsvorio ar kitų fizinių trūkumų, kurie jums nepatinka, tačiau mylintis nėra tinkamiausias laikas apie tai kalbėti.

 

 • „Tavo daikčiukas nelabai didelis arba mažas“. Jeigu jūsų partnerio lytinis organas iš tikrųjų yra labai mažas arba makštis yra per plati, reikėtų rasti kitų būdų, kaip galėtumėte patirti pasitenkinimą, o ne sumenkinti vienas kitą.

 

 • „Tai man primena…“. Kad ir ką darytumėte, niekada nelyginkite dabartinio partnerio su savo buvusiaisiais. Tai greičiausias būdas sugadinti nuotaiką ir sukelti konfliktą.

 

 • „Ar jau baigei?“. Nuobodulys nėra patraukli seksualinio partnerio savybė.

 

 • Nieko nesakyti. Nieko nesakyti sekso metu ir po jo tiesiog užmigti arba greitai apsirengti ir grįžti prie darbų ar kitos ankstesnės veiklos, yra vienas didžiausių įžeidimų partneriui. Partneris gali pasijusti reikalingas jums tik kaip koks nors sekso žaislas.