„Po mano oda… kvėpuoji tu. Palieski ranka… kiek daug randų. Man taip baisu..“ – turbūt kiekvienam melomanui iki širdies gelmių pažįstami Justės Arlauskaitės-Jazzu dainos „Po mano oda“ žodžiai. Kol daugiau nei 3 milijonų peržiūrų internete sulauksi jausminga kompozicija virpina klausytojų sielas, pati dainininkė repetuoja naują šio kūrinio interpretaciją, kurią pristatys įspūdingajame UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ jau šį šeštadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3.

 

TV3_UNICEF_sou_Uz_kiekviena_vaika_Jazzu_FOTO_VIDAS_CERNIAUSKAS

 

„Esu ne kartą minėjusi, kad nors visos mano sukurtos dainos yra brangios, ši – išskirtinė, ypatingai brangi. Ją parašiusi jaučiausi išsilaisvinusi“, – pasakoja J. Arlauskaitė-Jazzu, kuri scenoje pasirodys su savo ištikimu partneriu, muzikos prodiuseriu Leon Somov. Ypatingą, jautrią atmosferą vakaro metu kurs ir specialūs meniniai sprendimai bei gyva, užburianti pianino muzika.

 

TV3_UNICEF_sou_Uz_kiekviena_vaika_Jazzu_FOTO_VIDAS_CERNIAUSKAS_2

 

Šou „Už kiekvieną vaiką“ pasirodysianti Jazzu sako, UNICEF vykdoma misija – ypatinga ir svarbi, nes jos tikslas padėti tiems, kurie ne tik yra pačiame dugne, bet ir turi jautriausias sielas – vaikams: „Svarbu dalintis jausmais su visais, kurie myli, bijo, aukojasi, kenčia ar laukia. Kaip ir visiems mums, taip ir kiekvienam vaikui, kur jis bebūtų, tereikia šiek tiek mūsų rūpesčio, dėmesio ir tą jausmą transformuoti ir konkretų gerą darbą. Tikiu tuo ir linkiu, kad visi mūsų išgyvenimai virstų darbais. Nes geresnį pasaulį kuriame mes patys.“

 

TV3_UNICEF_sou_Uz_kiekviena_vaika_Jazzu_FOTO_VIDAS_CERNIAUSKAS_3

 

Šeštadienį, rugsėjo 24-osios, vakarą 19.30 val. tiesioginiame TV3 eteryje laukia ne tik įspūdingas šou, jaudinantys, specialiai parengti scenos žvaigždžių pasirodymai, bet ir dar nematyti šių metų misijos dalyvių, vykusių į skurdųjį Svazilandą, įspūdžiai. Jautriomis istorijomis dalinsis kunigas Ričardas Doveika, žurnalistas, keliautojas, laidų kūrėjas Vytaras Radzevičiaus ir aktorė Virginija Kochankystė.

 

TV3_UNICEF_sou_Uz_kiekviena_vaika_Jazzu_Leon_Somov_FOTO_VIDAS_CERNIAUSKAS

 

Apie UNICEF

 

UNICEF yra daugiausiai vaikų gyvybių išgelbėjanti organizacija pasaulyje. UNICEF siekia užtikrinti kiekvieno vaiko teises ir gerovę. Kartu su partneriais mes dirbame 190 šalių ir teritorijų, kad šį įsipareigojimą paverstume tikrove. Ypatingą dėmesį skiriame labiausiai pažeistiems ir pamirštiems vaikams, kad pagalba pasiektų visus vaikus ir visur.

 

Apie projektą „Už kiekvieną vaiką“

 

UNICEF projektą „Už kiekvieną vaiką“ globoja J. E. Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė. Misija Svazilande – tai šeštasis UNICEF ir TV3 bendradarbiavimo vaisius, skirtas pasaulio vaikams.

 

Jo kulminacija įvyks rugsėjo 24 d. 19.30 val. TV3 tiesioginiame eteryje nuskambėsiančiame UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“. Vakaro metu žiūrovai išvys ne tik įsimintinas akimirkas iš R. Doveikos, V. Radzevičiaus, V. Kochankytės ir J. Majauskaitės misijos į Svazilandą, bet ir stebės įspūdingus, specialiai šou ruošiamus scenos žvaigždžių pasirodymus.

 

Per pastaruosius penkerius metus UNICEF organizuotose misijose Kambodžoje, Siera Leonėje Tanzanijoje, Haityje, Mozambike dalyvavo tokie žinomi žmonės, kaip dainininkai Marijus Mikutavičius ir Merūnas Vitulskis, aktorė Jurgita Jurkutė-Širvaitė, olimpiniai čempionai Jevgenijus Šuklinas ir Evaldas Petrauskas, aktoriai Virginija Kochanskytė ir Giedrius Savickas, TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė, TV3 laidų vedėja Renata Šakalytė-Jakovleva.

 

UNICEF šou „Už kiekvieną vaiką“ – šeštadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3!