„Prasimanyti maisto ir išsilaikyti – tai du didžiausi dalyvių laukiantys iššūkiai. Gruziniškai romantikai ir gruzinų svetingumui likus už pilies mūro sienų, dalyvių laukia… tikra kova už būvį. Tikra kova už savo išlikimą“, – dar nematyto formato išlikimo šou „Pilis“, kuris žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – jau visai netrukus, paslapties šydą praskleidžia šou režisierius Mindaugas Meškauskas.

 

Kalnų didybė, vietinių vaišingumas ir rojumi žemėje vadinama šalis taps tik gražiu miražu TV3 išlikimo šou „Pilis“ dalyviams. Analogų tiek Lietuvoje, tiek pasaulyje neturinčiame realybės šou svarbiausia bus išlikti. Dvidešimt gražių vienišų drąsuolių iš Lietuvos patogią, komfortišką kasdienybę gimtinėje iškeis į viduramžius primenančią civilizaciją. Kokios išlikimo, meilės, baimės pinklės laukia „Pilies“ dalyvių?

 

„Atskirtieji nuo miesto triukšmo, klubų, telefonų, televizorių, oro kondicionierių, dušų ir kitų civilizacijos produktų atsidurs senovinėje pilyje. Garantuoju – čia netruks emocinių proveržių, žiūrovui bus įdomu stebėti, kaip dalyviai pešasi dėl paskutinio kąsnio. Ne vienas išlikimo šou žiūrovas bandys įsivaizduoti, ką darytų patekęs į ‚Pilį‘. Nesu tikras, kad visi ras atsakymą“, – apie intriguojantį išlikimo šou kalba M. Meškauskas.

 

19–40 metų amžiaus dalyviai patys pasiryžo išbandyti save patogios civilizacijos apleistoje pilyje, bandant ne tik susidraugauti su tos pačios pilies menėse gyvenančiais nepažįstamaisiais, bet ir… išlikti ir laimėti. „Pilies“ dalyviai privalės pritaikyti visais laikais vertinamus ir laikmečiui nepavaldžius bruožus – sumanumą, žavesį, gudrumą, grožį ir jėgą. Nepatogi buitis ir asketiškos gyvenimo sąlygos – tik viena išlikimo realybės šou „Pilis“ pusė.

 

Tik vienas iš dvidešimties išlikimo šou dalyvių iš Gruzijos į Lietuvą grįš rankose laikydamas 50 tūkst. litų laimėjimą ir, žinoma, nešinas ištvermingiausio ir drąsiausio dalyvio vėliavą.

 

Šiam neįprasto formato bei didelės apimties projektui pirmą kartą buvo mestos tokios stiprios pajėgos: jas sujungė TV3 televizija ir prodiuserinės kompanijos „TV Manija“ ir „Videometra“. Išlikimo drama toli nuo namų, kalnuotoje Gruzijoje, viduramžių pilyje jau netrukus – tik per TV3!

 

Pokalbis su išlikimo šou „Pilis“ režisieriumi M. Meškausku štai čia: http://www.tv3play.lt/play/286898/?autostart=true.