Šį sekmadienio vakarą TV3 gyvenimo būdo laidos „Raudonas kilimas“ žiūrovų laukia išskirtinė istorija. Svetingai laidos komandą Miunchene pasitikęs pasaulinio garso smuikininkas iš Vokietijos David Garrett atvirame interviu prakalbs apie savo gyvenimą, kuris spaudoje apipintas įvairiomis legendomis. Pirmajame interviu Lietuvos žiniasklaidai muzikantas be užuolankų papasakos apie stulbinančią karjerą ir gerbėjų dėmesį.

 

02 (Small)

   

Stulbinančios sėkmės lydimas, pilnas koncertų sales visame pasaulyje surenkantis ir už savo pasirodymus milžiniškus honorarus gaunantis smuikininkas D. Garrett gyvenimo būdo laidoje prisipažins, kad sėkmė jį lydi todėl, kad jis tiesiog daro tai, kas patinka. „Gyvenime turėtume rasti tai, ką mėgstame daryti, nes tai – tikroji sėkmės istorija. Jei tu esi labai disciplinuotas, įdedi daug meilės į tai, ką nori daryti, tu jau stengiesi labiau nei kiti žmonės ir tu jau esi sėkmingas“, – interviu metu kalbės smuikininkas.

 

04 (Small)

 

Išskirtiniame interviu gyvenimo būdo laidai „Raudonas kilimas“ D. Garrett kalbės ir apie gerbėjų dėmesį. Savo atliekama muzika dailiosios lyties atstovių širdis virpinantis žavus ir charizmatiškas smuikininkas prisipažins dažnai gaunantis žinučių, jog yra svajonių vyras. Tačiau toks dėmesys muzikantą tik trikdo.

 

05 (Small)

 

„Taip, aš gaunu daug dėmesio, tačiau nesu iš tų žmonių, kurie mėgaujasi tuo dėmesiu. Man labiau patinka būti vienam. Esant kelyje įvyksta daugybė dalykų, turo metu susipažįstu su daugybe žmonių… Tiek daug veiksmo vyksta aplink mane, kad kartais, kai grįžtu namo tiesiog apkabinu save ir daugiau nėra nieko, tik aš“, – atvirai kalbės D. Garrett.

 

06 (Small)

 

Milijonų gerbėjų visame pasaulyje simpatijas pelnęs muzikantas atviro interviu metu prisipažins, jog prieš lipant į sceną kojos jam jau nebelinksta, o pilnos salės ir gero koncerto ištroškę žmonės jį įpratino nebejausti baimės. 2017 m. metų gruodį smuikininkas įspūdingą koncertą surengs ir Lietuvoje.

 

Antroji laidos heroje – dainininkė, buvusi Seimo narė Donalda Meiželytė. Žinoma moteris neseniai visus nustebino savo išvaizdos pokyčiais. Jai pavyko atsikratyti bene 20-ies kilogramų. Kas dėl to kaltas? Pavasaris, užsispyrimas, o gal nauja meilė?

 

Kokia moteris galėtų sužavėti pasaulinio garso smuikininką? Koks yra tarptautinės žvaigždės gyvenimas? Kaip D. Garrett pavyksta susitvarkyti su dideliu žiniasklaidos dėmesiu ir kaip po įtemptų koncertų jis atsipalaiduoja? Visi atsakymai – jau šį sekmadienį 18 val. per TV3!

 

Vaidos Skaisgirės kuriamoje ir vedamoje laidoje „Raudonas kilimas“ – atviri ir nuoširdūs pokalbiai su Lietuvos ir užsienio garsenybėmis. Laidos komandos taikiklyje – išskirtinės, žinomos ir įdomios asmenybės, kurios savo gyvenimą nuo filmavimo kamerų saugo ir interviu į kairę ir į dešinę nedalija.

 

„Raudonas kilimas“ – kiekvieną sekmadienį 18 val. per TV3!