LNK televizijos „Mes pačios“ laidos vedėja Nijolė Pareigytė- Rukaitienė,  kviesdama moteris tausoti  ir prižiūrėti savo sveikatą, pati apsilankė pas kraujagyslių chirurgą, kuris žinomą moterį privertė suklusti.

 

Nijole Pareigyte

„Visada nerimavau dėl savo kojų sveikatos, juk nuolat aviu aukštakulnius. Nenuostabu, kad seniai knietėjo gydytojų paklausti, ar nepažeistos mano kojų kraujagyslės ir ar turėjo įtakos joms nėštumas“, – pažymi „Flebologijos“ klinikoje apsilankiusi Nijolė.

 

Trumpi sijonai ar suknelės ir  kapiliarų raizginiai ant šlaunų, sunkios sutinusios kojos arba staiga tapę maži naujutėlaičiai bateliai – akivaizdu, kad tai niekaip nesiderina su laimingos ir savimi pasitikinčios moters įvaizdžiu. Todėl Nijolė ryžosi apžiūros procedūrai, kad vėliau galėtų išsaugoti gražias ir sveikas kojas.

 

Pasak medicinos mokslų daktaro Rolando Dagilaičio,  jeigu kažkas iš tėvų ar močiutė turėjo venų varikozę, tai dukrai tikimybė gimti su silpnais venų vožtuvėliais yra apie 60 procentų. Nėštumas, gydytojo nuomone, koją pakišą apie 40 procentų moterų.

 

R. Dagilaitis Nijolę patikina, kad turint bėdų su kojų venomis, pirmiausia reiktų kreiptis į  profesionalus – kraujagyslių chirurgus, kurie, visų pirma, atliks ultragarso tyrimą, nustatys ar matomi kapiliarai, venos yra kosmetinė problema, ar tam tikros ligos pasekmė ir tik tuomet galės parinkti gydymo metodus, bei tinkamus produktus jūsų problemai spręsti.

 

Šio sekmadienio LNK laidoje „Mes pačios“ 9.30 val. visoms moterims aktualūs Nijolės Pareigytės- Rukaitienės klausimai chirurgui ir procedūra kojų kraujagyslių ligoms atpažinti. Kaip visuomet, laida pateiks daug naudingos informacijos apie išvaizdos priežiūrą. Šį kartą žiūrovai galės sužinoti, kas yra didžiausi plaukų žvilgesio priešai. „Mes pačios“ kūrėjai sekmadienį kalbės ir apie dailės terapiją, kuri ne tik padeda nusiraminti, bet ir palieka gražius atsiminimus.

 

„Mes pačios“ – privaloma laida visoms šiuolaikinėms moterims su Nijole Pareigyte-Rukaitiene kiekvieną sekmadienį su rytmečio kava.