Ieva Mackevičienė

Ieva Mackevičienė 2023-iaisiais metais nusprendė prisijungti prie pagalbos vaikams  – ji taps naująja SOS gerumo krautuvėlės (https://krautuvele.sos-vaikukaimai.lt) ambasadore. „SOS vaikų kaimai” šią el. parduotuvę sukūrė prieš mažiau nei du mėnesius, o Ieva Mackevičienė tapo krautuvėlės Kalėdų stebuklu – kartu su sekėjais vaikams padovanojo krepšelių net už 20.000 Eur.

 

„Kurdami krautuvėlę žinojome, kad žmonės noriai dalinasi savo gerumu su sunkumus patiriančiais vaikais ir mielai prisideda prie pagalbos jiems. Visgi turėjome iššūkį – kaip išplatinti žinią apie krautuvėlę, kad žmonės sužinotų apie galimybę prisidėti, – pasakoja „SOS vaikų kaimų” projektų vadovė Justina Jasinskė. – Ieva Mackevičienė tapo mūsų Kalėdų stebuklu. Ji ne tik pati nupirko labai reikalingų krepšelių vaikams, bet ir pakvietė savo sekėjus prisijungti. Po I. Mackevičienės pasidalinimo per dieną pardavėme tiek krepšelių, kiek įprastai žmonės nupirkdavo per 10 dienų.“

 

Naujoji SOS gerumo krautuvėlės ambasadorė kartu su „SOS vaikų kaimais“ kvies prie pagalbos vaikams prisidėti visus ateinančius metus.

 

„Sužinojus apie krautuvėlę man nekilo abejonių ar prisidėti – būdama dviejų vaikų mama puikiai suprantu, kiek daug visko reikia. O „SOS vaikų kaimai“ sukūrė šeimas tėvų netekusiems vaikams ir rūpinasi absoliučiai viskuo: ne tik būstu, maistu ir būtiniausiais daiktais, bet ir vaikų ugdymu, gydymu, laisvalaikiu, teikia psichologinę pagalbą, – pasakoja I. Mackevičienė. ­– Tai pat teko lankytis ir viename iš „SOS vaikų kaimų“ dienos centrų – ne tik pamačiau, bet ir širdimi pajutau, kaip ten jauku, saugu ir gera būti. Vaikai ten jaučiasi kaip namie, ruošia namų darbus, sportuoja, užsiima įvairiomis veiklomis, visi kartu sprendžia iškilusias problemas. Žinant visa tai natūralu, kad norisi prisidėti, taip pat ir pakviesti savo sekėjus prisijungti prie prasmingų darbų. Turiu didelę ir nuostabią auditoriją, o šios Kalėdos tapo puikiu įrodymu, kiek daug visi kartu galime nuveikti, kai siekiame bendro tikslo. Ir toliau bendradarbiausime su „SOS vaikų kaimais“, kviesime žmones prisijungti prie prasmingų iniciatyvų ir visiems daryti gerus darbus drauge.“

 

SOS gerumo krautuvėlė dar savaitę gyvens Kalėdų nuotaikomis – joje dar galima pamatyti, kokius krepšelius per šventes žmonės išpirko, sužinoti kam jie bus panaudoti ir pasidžiaugti Kalėdų stebuklu. Maždaug po savaitės krautuvėlė nusipuoš šventinius atributus ir toliau veiks visus ateinančius metus.

 

Vaikai auga kasdien, todėl naujoji SOS gerumo krautuvėlės ambasadorė I. Mackevičienė kartu su „SOS vaikų kaimais“ krepšelius įsigyti ir pasirūpinti vaikais kvies visus 2023 – uosius metus.

 

SOS gerumo krautuvėlėje apsilankyti galite čia: https://krautuvele.sos-vaikukaimai.lt