Didelio žiūrovų dėmesio sulaukęs komiškas TV3 serialas „Bruto ir Neto 3“ ir toliau džiugina nuotykių kupinomis serijomis bei kviečia šeimas jaukiai ir linksmai laiką praleisti kartu. Tačiau panašu, kad šį kartą šeimos buriasi ne tik priešais televizoriaus ekranus, bet ir kitapus jų: aktorius Gediminas Juodeika seriale nusifilmavo kartu su savo sūnumis.

 

1 (Small)

 

Vyresnysis G. Juodeikos sūnus Mykolas jau yra turėjęs filmavimosi patirties. Tačiau jaunėliui Jonui tai buvo pirmas kartas – aštuonmetis atliko vieno iš pagrindinių veikėjų – Prano – sūnaus vaidmenį.

 

2 (Small)

 

Kalbėdamas apie tai, kaip sūnui sekėsi susitvarkyti su nauja užduotimi, G. Juodeika teigė, kad jam filmavimosi aikštelėje sekėsi puikiai. „Dažniausiai vaikai išsigąsta, susigėsta ar pasimeta. Kadangi Jonas nuo mažens viską matė iš arti, nė kiek nepasimetė, neišsigando ir su savo užduotimis tvarkėsi labai natūraliai“, – pasakojo aktorius.

 

3 (Small)

 

G. Juodeika tikino dar nepastebintis, kad Jonas svajotų tapti aktoriumi ir norėtų ateityje suktis filmavimo aikštelėse, tačiau pageidavimų leisti pavaidinti iš sūnaus sulaukė ne kartą. „Tai jau buvo ne pirmas jo prašymas ir papriekaištavimas, kodėl vyresnis brolis vaidina, o jis negali. Todėl, pasitaikius progai, jam taip pat buvo suteiktas šansas“, – su šypsena sakė G. Juodeika.

 

4 (Small)4 (Small)

 

Naujų išbandymų susilaukė ne tik sūnus Jonas, bet ir paties G. Juodeikos seriale „Bruto ir Neto 3“ kuriamas personažas. Nedideli siužeto pokyčiai leido G. Juodeikos vaidinamam veikėjui pasijusti tikru moterų gundytoju.

 

G. Juodeika seriale atlieka Gaisrių kaimo įgaliotinio vaidmenį. „Iš esmės tai yra paprastas, eilinis, romantiškas kaimo arba provincijos gyventojas, jis į pasaulį žiūri naiviomis akimis“, – pasakojo G. Juodeika. „Personažas gyvena užguitas motinos ir žmonos, tačiau įvyksta nedidelis siužeto pokytis ir vyras sulaukia kitų moterų dėmesio, atsiranda flirto ir intymesnių scenų, veikėjui susisuka galva. Žinoma, kai ilgą laiką tenka vaidinti tokį truputėlį nevykusį žmogų, visada yra malonu, kada leidžiama nors kažkiek pasijusti vyru“, – juokėsi G. Juodeika.

 

Paklaustas, ar dėl romantiškų scenų nepavyduliauja jo mylimoji, aktorius atskleidė, kad ji šių scenų nesureikšmina. „Ji tikrai nepavydi. Aš, aišku, stengiuosi to nesureikšminti, to neparodyti, mano draugė gal viso to kartais ir pati nepastebi, taip sakant, praleidžia. Na, o šiaip supranta, kad tai tik personažas, aš savęs netapatinu su juo realybėje“,  – kalbėjo G. Juodeika.

 

Serialas „Bruto ir Neto 3“ žiūrovus vėl nukelia į įprastą lietuvišką kaimą, kuriame dedasi visai neįprasti dalykai. Keršto vedamas aktoriaus Vaidoto Martinaičio vaidinamas Pranas mintimis grįžta į laikus, kai bandydamas atsisakyti alkoholio apsigyveno arabų kraštuose.

 

Naujajame serialo sezone – ne tik įspūdinga Prano priešistorė ir netikėta sėkmė. Serialo ašimi tampa linksmieji Bruto bei Neto, kuriuos negailestingos gyvenimo aplinkybės ir vėl nubloškia į nuošaliausią Lietuvos vietą. Nutrūktgalviai draugai vis atsiduria iki ašarų juoktis verčiančiose situacijose, iš kurių išsisukti – beveik neįmanoma.

 

Seriale „Bruto ir Neto 3“ pagrindinius vaidmenis ir toliau kuria aktoriai Šarūnas Banevičius ir Jonas Gricius, Vaidotas Martinaitis, Asta Baukutė ir kiti. Šiame sezone taip pat galima išvysti ir kitus žymiausius aktorius bei garsenybes – Inetą Stasiulytę, Vaidą Baumilą, Valdą Burnį, Rafailą Karpį, Viktoriją Šaulytę ir kitus.

 

„Bruto ir Neto 3“ pirmadieniais–ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!