Milijonines peržiūras muzikos platformoje „Youtube“ renkantis duetas „ZYGGA“ prisipažįsta, kad muzika – ne vienintelis dalykas siejantis juos gyvenime. Žygimantas Petkus ir Gabija Radžiūnaitė ne tik scenos partneriai, o jau daugiau nei penkeri metai ir pora. „Kai nuėjau į dainavimo pamokas, mokytoja, išgirdusi mano tembrą, pasakė, kad iš manęs tikrai kažką padarys. Tuo metu man buvo apie 10 metų. Deja, pasikeitė mokytoja, ir iš visos grupės padarė chorą. Likau vienas tarp dvylikos mergaičių. Tada pradėjau groti pianinu, tačiau viskas man pradėjo nebepatikti, todėl išėjau. Ir po ilgos pertraukos nusprendžiau sudalyvauti televiziniame projekte, kuris viską ir nulėmė“, – pasakojo Ž. Petkus.

 

zyga

 

Savo muzikinę kelionę pradėję, kaip „Žygis ir Gabija“ pora vien šiuo projektu neapsiribojo, ir dar visai neseniai sukūrė naują, pavadinimu – „ZYGGA“. Nors abiejų projektų muzika lietuviška, tačiau stilius skiriasi, kaip diena ir naktis. Grupės narė Gabija džiaugiasi naujuoju projektu ir prisimena, kaip kažkada viskas atrodė jos akimis. „Prieš viskam prasidedant turėjau tris svajones, kurios man atrodė neįmanomos. Tai būti dainininke, aktore ir šokėja. Su šokiais viskas buvo gerai, bet man norėjosi kažko daugiau. Visad gyvenime galvojau, kad turiu kažko pasiekti, norėjau būti žinoma. Tik neįsivaizdavau nuo ko galėčiau pradėti. Lankiau muzikos mokyklą, bet mečiau. Nemokėjau atskleisti savo balso, jį turėjau, tik jis dar nebuvo gerai išlavintas“, – prisiminimais dalinosi atlikėja.

 

zygga

 

Tik pastebėjęs du perspektyvius ir talentingus žmones juos prodiusuoti apsiėmė Karolis Šliažas. Tinkama linkme nukreipti Gabija ir Žygis ne tik vieną po kitos įrašinėjo dainas, bet ir sulaukė netikėto peržiūrų skaičiaus. Ne kiekvienas atlikėjas Lietuvoje gali pasigirti keleto milijonų peržiūromis „Youtube“ kanale.  „Kai pagal populiarumo kriterijų tampi klausomaisiais Lietuvoje, pasidaro net nemalonu, kad aplenki dainininkus, kurių pats klausaisi“, – šį pirmadienio vakarą 2TV laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ savo staigiai išpopuliarėjusią dainą prisimins Ž. Petkus.

 

zyggaa

 

Po staigaus šoktelėjimo į viršų abu dainininkai turėjo abejonių, ar tai nebus pirma ir paskutinė tokia sėkminga daina. Būtent dėl šios priežasties jie tik dar labiau pradėjo stengtis, tačiau abu ir pripažino, jei nebūtų pasirodę televizijoje, viskas galėjo būti ir kitaip. „Viskas, ko aš tada norėjau, atrodė, kad nėra pasiekiama. Kai supratau, kad viskas iš tikrųjų krypsta reikiama linkme, buvo labai keistas jausmas. Susidėjo labai daug emocijų. Televizinis projektas, iškart po jo pradėjom dainuoti, kaip duetas – atrodė viskas taip netikra, stebėjomės, kaip viskas taip paprastai įvyko. Bet abu manom, kad viskas, ko tereikėjo, tai pasirodyti per televiziją. Žmonėms buvo mus lengviau atpažinti, išvengėme sunkaus ir juodo darbo“, – įsitikinusi grupės „ZYGGA“ narė Gabija Radžiūnaitė.

 

zzyggaa

 

Apie įdomų ir itin sėkmingą grupės „ZYGGA“ muzikos kelią išgirskite jau šį pirmadienio vakarą, 22 val., laidoje „Pagaminta Lietuvoje“ per muzikaliausią kanalą 2TV.