Prieš kelis mėnesius susituokusios vienos labiausiai aptarinėjamų pramogų pasaulio porų – Renatos ir Deivio Norvilų meilės istorija daugeliui atrodo žinoma iki smulkmenų. Kadaise susipažinę pirmųjų LNK „Žvaigždžių duetų“ scenoje ir vienas kitą pamilę dainininkai jau kurį laiką neslėpė savo jausmų, visa Lietuva drauge džiaugėsi ir į pasaulį pasibeldusiu jų kūdikiu. Tačiau yra ir kita Renatos ir Deivio meilės istorijos ir vestuvių versija, kurios nė vienas televizijos žiūrovas iki šiol nebuvo girdėjęs ir kurią jau sekmadienį 19.30 val. parodys LNK.

 

„Šioje meilės šventėje būsime atviri kaip niekada. Papasakosime tai, ko ne tik Renata, bet pats Deivis apie save nežinojo“, − šypsosi ir tikrose, ir televizijos studijoje vykusiose vestuvėse piršliavęs Arūnas Valinskas. Koncerte „Renatos ir Deivio vestuvės – Meilės nublokšti“ su A. Valinsku piršliaus ir aštrialiežuvis Jonas Radzevičius.

 

LNK studijoje nuskambėjus paslaptingai anonimo žinutei, žiūrovai išgirs daug kompromituojančios informacijos apie jaunikį – apie buvusias jo moteris, tarp kurių – įtartini santykiai su Inga Valinskiene ir net mėginimas sugundyti pačią Kristiną Brazauskienę. O kur dar įtartini ryšiai su mafija ir net galimas romanas su olimpiečiu Ramūnu Vyšniausku? Ar Renata, išgirdusi daugybę skandalingų faktų apie juodą savo išrinktojo praeitį nenusisuks nuo jo? Ir kas tas paslaptingasis užsakovas, norintis sugriauti jaunųjų laimę?

 

Šalia intriguojančių faktų netrūks ir linksmybių – juk nė vienos vestuvės neįsivaizduojamos be dainų. Puikią nuotaiką kurs ne tik Renatos ir Deivio duetas, bet ir Natalija Bunkė, Radži, Liepa Mondeikaitė, Žilvinas Žvagulis, Irena Starošaitė, Mečislovas Subelis, Eduardas Kaniava, Rytis Cicinas, Marius Jampolskis, Irūna Puzaraitė ir kiti žiūrovų mėgstami atlikėjai.