Vis dar kompleksuojate dėl „nulinio“ dydžio krūtinės? Visai be reikalo! Maža krūtinė – tai ne trūkumas, o privalumas! Palyginus su didelėmis, mažos krūtys turi net 7 privalumus.

 

Visų pirma mažos ir dailios krūtys – nepaprastai moteriška ir seksualu. Tokia moteris atrodo švelni ir trapi. Tikrai ne visi vyrai mano, kad patraukli krūtinė yra bent jau C dydžio. Pasąmonės lygmenyje didžiakrūtės moterys vyrams labiau asocijuojasi su motinomis, maitintojomis, slaugytojomis negu su seksualiniais objektais. Tai ypač traukia jaunesnius vaikinus. Tačiau subrendęs vyras, turintis išlavintą estetinį skonį, labiau žavėsis vidutinio dydžio ar mažomis krūtimis. Tarp vyrų populiarus posakis, kad krūtis turėtų tilpti į delną. Daug svarbiau forma ir proporcijos. Pavyzdžiui, berniukiškos figūros moteris su didelėmis krūtimis atrodytų nepatraukliai ir neestetiškai.

 

Antra, mažos krūtys ilgiau išlieka patrauklios. Jos nesideformuoja dėl savo svorio ir net po vaiko gimimo išlieka gundančiai stangrios. Remiantis statistika, krūtų korekcinių operacijų dažniausiai prireikia didelių krūtinių savininkėms.

 

Trečia, moteris, turinti mažą krūtinę, visada atrodo jaunesnė nei didesniais apvalumais galinti pasigirti moteris. Tos, kurios jaunystėje kompleksavo, kad atrodo pernelyg vaikiškai, vėlesniame amžiuje tik džiaugiasi jaunatviška išvaizda.

 

Ketvirta, mažos krūtys – aristokratiška. Kilmingos damos kadaise stengdavosi visais įmanomais būdais sumažinti krūtinę. Tik valstietės būdavo putlių formų. Žinoma, dabar tai nebėra aktualu. Tačiau daugeliui moterų smagu jaustis aristokratėmis.

 

Penkta, su mažomis krūtimis gyventi patogiau: pradedant nuo vaikščiojimo, sportavimo ir miegojimo mėgstamiausia poza. Esant karštam orui, didelių krūtinių savininkės neretai kenčia nuo įvairių nepatogumų.

 

Šešta, manoma, kad mažos krūtys jautresnės prisilietimams ir glamonėms.

 

Septinta, mažų krūtų savininkės gali nesunkiai „pasididinti“ krūtinę, nešiodamos pakeliančią liemenėlę, tam tikrus drabužius ir aksesuarus. Moterims su didele krūtine praktiškai neįmanoma sumažinti apimčių.