Sausio 29-vasario 4 d. ore sklandys labai pozityvi energija, daugumai atversianti naujų galimybių duris. Pati Visata ragins elgtis kūrybiškai ir mąstyti plačiau. Tai ypač stipriai palytės tris Zodiako ženklus. Kas jie?

 

AvinasZodiac,Wheel,With,12,Astrological,Signs,And,Seascape,On,Background

 

Šią savaitę jūsų galvoje gims puikių idėjų – drąsiai ir garsiai jomis dalinkitės su kitais. Nebijokite savo autentiškumo, nesvarbu, ką apie jį mano aplinkiniai. Būtent originalumas ir tikėjimas savimi šią savaitę jums suteiks neįtikėtinų progų. Tik nedvejokite jomis pasinaudoti! Net jeigu kelyje atsiras kliūčių, tikrai sugebėsite jas įveikti. Beje, savaitė labai palanki fiziniam ir dvasiniam apsivalymui, tad galite imtis įvairių tam skirtų praktikų, pradedant apsilankymu pirtyje ir baigiant meditacija. Tai padės atsikratyti jus slegiančios naštos ir atgimti naujam gyvenimui.

 

Vėžys

 

Visada turime pasirinkimą, net pačiose nepatogiausiose situacijose. Būtent šią tiesą iš naujo atrasite sausio 29-vasario 4 d. Priimdami sprendimus kliaukitės savo intuicija, net jeigu protas bandys tam priešintis. Dabar širdis ves teisingiausiu keliu. Bus netikėta patiems, kur atsidursite, bet tik ten atsidūrę labai aiškiai pajusite, jog būtent čia jums ir yra vieta. Nesigėdinkite patys savęs, priimkite save tokius, kokie esate, tada ir aplinkiniai pakeis požiūrį į jus. Beje, ši savaitė labai palanki kurti ateities planus – nepraleiskite progos.

 

Liūtas

 

Šią savaitę labai sustiprės jūsų kūrybiškumas. Į tas pačias pabodusias situacijas sugebėsite pažvelgti visiškai naujomis akimis, o tai padės rasti ilgai ieškotus sprendimus. Rodos, jums atėjo laikas palypėti aukščiau – ne karjeros, o paties gyvenimo laipteliais. Visgi šis kilimas vyks tik tada, kai patys sau leisite, nes ilgą laiką blokavote tai, ką jums siūlo Visata. Atsiverti padės meditacijos sesijos ar kitos gilesnio savęs pajautimo praktikos. Atėjo laikas transformacijai, nestabdykite to, nes tai veda į šviesą.

   

Autorius Jūratė Survilė