Prieš pat šventes dainininko Milgedo Aleksandravičiaus šeimoje atsitiko nelaimė. Anapilin iškeliavo šešiasdešimt penkerių metų mama Aldona.

 

viber_image_2019-12-09_14-41-53

 

Prieš pusę metų mama patyrė insultą. Po to moters sveikata stipriai pablogėjo. Todėl Milgedas ir jo brolis Norvydas mamą paguldė į prestižinę privačią slaugos ir reabilitacijos ligoninę. Mėnesis šioje gydymo įstaigoje kainuoja du tūkstančius eurų. Aleksandravičiai tikėjosi, kad jų mama bus pasirūpinta. Tačiau mamos sveikata nesitaisė. Anaiptol, darėsi vis blogiau. Vieną dieną Aldona sūnums pasiskundė, kad jai labai skaudą ranką. „Brolis atvažiavo, buvo savaitgalis. Ir randa brolis mamą su pakrypusia ranka, petys išėjęs į šoną“, – istorijos pradžią KK2 laidoje prisimins Milgedas Aleksandravičius.

 

Screenshot 2019-12-09 at 15.41.18

 

Mama sūnums papasakojo, kad buvo sužalota ligoninėje. Prižiūrėtojas ją nešė ir išmetė. Privačios įstaigos administracija bet kokius kaltinimus paneigė. Broliai Aleksandravičiai nuvežė mamą į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę Lazdynuose. Po rentgeno tyrimo Aldonai Aleksandravičienei buvo nustatyta trauma: „Paaiškėjo, kad yra proksimalinės dalies žasto lūžis kairės rankos. Labai sudėtinga trauma. Specialistai žino, kokios pasekmės gali būti. Vėliau pasiaiškinęs pats suvokiau, kad čia didelė bėda“, – laidoje KK2 pasakos verslininkas Norvydas Aleksandravičius.

 

Screenshot 2019-12-09 at 15.41.44

 

Sužinoję diagnozę, broliai Milgedas ir Norvydas kreipėsi į privačios ligoninės administraciją. Broliai norėjo išsiaiškinti, kaip jų mamai atsitiko tokia trauma. Ligoninės atstovai paaiškino, kad nevaikščiojanti mama neva susižeidė pati, besiversdama lovoje. Tą pačią dieną privati slaugos ligoninė nutraukė sutartį su Norvydu Aleksandravičiumi ir liepė pasiimti itin silpnos sveikatos mamą.

 

Screenshot 2019-12-09 at 15.41.58

 

Po sužalojimų Aldona Aleksandravičienė nebeatsigavo. Broliai kreipėsi į teismą, norėdami išsiaiškinti, kas kaltas dėl jų mamos mirties. Tuo metu privati slaugos ligoninė pareiškė, kad broliai yra skolingi beveik tris tūkstančius eurų už mamos slaugymą.

 

Screenshot 2019-12-09 at 15.42.41

 

Skaudi istorija – šį antradienio vakarą, 19.30 val., LNK laidoje KK2.