Jau šiandien, šeštadienio vakarą, vyks paskutinė ir pati lemtingiausia jausmingo TV3 realybės šou „Misija: vestuvės“ kova. Finale dėl pagrindinio prizo – įspūdingos vestuvių šventės – varžysis šešios būsimos nuotakos, kurių išvaizdos pokyčius jau išvydo visa Lietuva. Finalo dalyvės kartu su savo išrinktaisiais turės įveikti specialią užduotį, o kuri iš jų – Mėja, Olga, Agnė, Darija, Monika ar Raimonda – taps nugalėtoja nuspręs tik televizijos žiūrovai.

 

DSC_6943 (Small)

 

Viso projekto metu žiūrovai susipažino su 12 realybės šou „Misija: vestuvės“ dalyvių, kurios sutiko atverti savo širdis, pasidalinti jautriomis ir tikromis gyvenimo istorijomis. Pusė jų šiandien susikaus finale, kur turi galimybę laimėti pagrindinį prizą – vestuvių šventę pramogų ir poilsio centre „Belmontas“.

 

DSC_7004 (Small)

 

Tiesa, visos finalistės save jau gali laimėti nugalėtojomis – joms atiteko tūkstančius eurų kainuojančios grožio specialistų procedūros. Lazerinės ir estetinės dermatologijos klinika „Estetus klinika“, „SV plastinės chirurgijos centras“, implantologijos ir estetinės odontologijos klinika „Neodenta“ bei internetinė grožio parduotuvė „Klipshop“ pasirūpino, kad būsimos nuotakos link altoriaus žengtų pasitikėdamos savimi.

 

DSC_7112 (Small)

 

Šiandien televizijos žiūrovai galės prisiminti visų šešių finalisčių istorijas. Monika planavo vestuves, kuomet Vokietijoje buvo rasti dingusio jos brolio palaikai. Nors buvo palūžusi, moteris jau gali šypsotis ir nusprendė dalyvauti TV projekte. Čia ji pagaliau atsikratė 10 metų kankinusio komplekso dėl nosies, Monikai sugrąžinta odos jaunystė ir ji vėl planuoja vestuves.

 

DSC_7116 (Small)

 

Charizmatiška, energinga ir žavi – tokią pirmą kartą Olgą išvydo televizijos žiūrovai. Tačiau ji parodė ir kitą savo pusę – moteris atskleidė, kad negali susilaukti vaikų, apie kuriuos svajoja jau kurį laiką. Nors ir išgyvena sunkumus, Olga nepamiršta džiaugtis gyvenimu. Projekte „Misija: vestuvės“ jai plastikos chirurgų pagalba buvo patobulintos kūno linijos, atgaivinta oda.

 

DSC_7123 (Small)

 

Praėjusią savaitę projekto gerbėjai išgirdo paskutinių dalyvių istorijas. Finale šiandien žiūrovai išvys Mėją, kuri užaugo vaikų namuose ir niekuomet nepatyrė motiniškos meilės. Pati paauglystėje mama tapusi moteris dabar džiaugiasi sukūrusi gražią šeimą, o vestuvių dieną atrodys tobulai – jai buvo išgydyti ilgai nerimą kėlę spuogai, oda, taip pat Mėja džiaugiasi balta ir sveika šypsena.

 

DSC_7141 (Small)

 

Kitą finalo dalyvę, Raimonda, būtų galima pavadinti tikra didvyre. Būdama nepilnametė ji susilaukė dukters, tačiau tuo pačiu metu be namų liko trys jos seserys, kurias vos sulaukusi 18 Raimonda įsivaikino ir tapo daugiavaike mama. Dabar ji pagaliau gali skirti laiko sau – planuoja vestuves, moteriai projekte buvo sutvarkyti ištrupėję dantys ir atjauninta oda.

 

DSC_7183 (Small)

 

Brandžios būsimos nuotakos Agnės gyvenime buvo visko – ją paliko pirmasis vyras ir teko ištverti didžiausią kiekvienos mamos siaubą – pirmagimio netektį. Tačiau moteris dabar džiaugiasi gyvenimu, augina keturis vaikus ir nori ištekėti už mylimojo. Jį Agnė nustebino išvaizdos pokyčiais – nauja šypsena ir skaisčia oda.

 

DSC_7209 (Small)

 

Realybės šou „2 Barai“ dalyvio Juozo mylimosios Darijos kelias iki laimės buvo ilgas, sunkus ir vingiuotas. Šou kūrėjams mergina atskleidė, kad patyčios ir nemeilė sau ją atvedė iki minčių apie savižudybę. Atsitiesti merginai padėjo jausmai Juozui ir aplinkinių rūpestis, todėl šiandien, besidžiaugdama plastikos chirurgų sumažintomis kūno apimtimis ir veido korekcijomis bei atsikračiusi ilgai varginusių odos problemų, Darija su nekantrumu laukia savo vestuvių.

 

DSC_7237 (Small)

 

Kur susipažino su savo antrąja puse? Koks yra jos mėgstamiausias valgis? O mėgstamiausias gyvūnas ar liemenėlės dydis? Tokius intriguojančius klausimus „Misija: vestuvės“ finalinėje kovoje teks atsakyti finalistėms ir jų vyrams, tačiau kas laimės pagrindinį prizą nuspręs tik žiūrovai. Kuri iš jų taps projekto nugalėtoja ir džiaugsis ne tik išvaizdos pokyčiais, bet ir pasakiškomis vestuvėmis?

 

DSC_7252 (Small)

 

„Misija: vestuvės“ finalo filmavimas jau įvyko, tačiau žiūrovų balsavimas vyks tiesiogiai. Finalą projekto dalyvės ir jo kūrėjai stebės kartu, o šou pabaigą ir vienos iš dalyvių pergalę švęs Kaune įsikūrusiame kokteilių bare „Mojo Lounge“.

 

DSC_7261 (Small)

 

Jausmingo ir tikrų pokyčių realybės šou MISIJA:VESTUVĖS finalas – jau šiandien 18 val. per TV3!

 

DSC_7345 (Small)

Nuotraukos - tomasfoto.lt