Charizmatiškoji kulinarė, knygų autorė ir laidų vedėja Beata Nicholson neslepia – kartu su grupe „Du Donatai“ pasiekti legendinių „Žvaigždžių duetų“ finalo ji tikrai nesitikėjo. „Su Donatais mes niekada, pabrėžiu, niekada nesame kalbėję apie pergalę ar net finalą. Pati to nesitikėjau, neplanavau, neturėjau jokios strategijos, bet aišku – kaip ir visiems normaliems žmonėms, sulaukti tiek daug palaikymo ir tiek balsų yra labai smagu“, – atviravo B. Nicholson, tačiau pridūrė, kad tiesioginis eteris sekmadienį ją gerokai gasdina.

 

beata

Kas „Žvaigždžių duetų“ dalyvę viso projekto metu nustebino labiausiai? „Viskas buvo daug paprasčiau ir lengviau, nei tikėjausi, – savo atsakymu nustebina ir B. Nicholson. – Sudėtingiausi buvo patys pirmi įrašai, tada jaudinausi labiausiai. O vėliau tas sunkus iki pykinimo jaudulys nuslūgo, ir liko vien malonumas – aišku, su adrenalino prieskoniu, bet tada viskas pasidarė gerokai lengviau ir smagiau“, – pasakoja žymi moteris.

 

Vis dėlto žinoma moteris neslepia – projekte trijulė patyrė ir nuoskaudų. „Taip, jų buvo. Visgi tai sakydama aš suprantu ir komisiją – jų darbas yra pasakyti kažką, ko galbūt nesugalvos žiūrovas, ar parodyti naują vertinimo kampą. Tačiau manau, kad neteisingiausiai įvertinti buvome tą kartą, kai pasirodėme kartu su Kastyčiu Kerbedžiu, – pripažino B. Nicholson. – Čia galiu pasakyti atvirai – mes tikrai dėjome daug pastangų, kad galėtume pasikviesti didelę žvaigždę. Ir šiuo atveju komisija mūsų nesuprato – mes tyčia nenorėjome būti ryškesni už Kastytį, o jie norėjo, kad tokie būtume. Turbūt dėl to pasirodymo ir liūdime labiausiai“.

 

B. Nicholson nuomone, iš visų dalyvių, pasiekusių „Žvaigždžių duetų“ finalą, ji išsiskiria labiausiai. Kuo? „Iš visų dabar likusių aš esu labiausiai nutolusi nuo scenos. Laisva jau yra dalyvavusi realybės šou ir dabar turi didelių dainininkės ambicijų, Rimgaila – ne tik kad šokėjas, bet ir grupei priklausė, su kuria daug koncertavo ir keliavo, Šarūnas Kirdeikis irgi daug metų dirba scenoje kaip choreografas. O aš esu žurnalistė, laidų vedėja, bet niekada neturėjau jokių ambicijų dainuoti, tai yra visiškas mano laisvalaikis“, – vardijo B. Nicholson.

 

„Bet galbūt toks ir yra pagrindinis projekto tikslas – parodyti, kad dainuoti gali visi. Iš esmės, jei kalbėtume apie gilesnę prasmę, dabar dar labiau įsitikinau, kad žmonės gyvenime turėtų tiesiog daugiau dainuoti ir mažiau skųstis“, – nusijuokė ji. Tiesioginiame „Žvaigždžių duetų“ superfinale Beata Nicholson ir „Du Donatai“ pasirodys jau šį sekmadienį 19:30 val. per LNK – tik jūs nuspręsite, ar jie ir yra verti nugalėtojų vardo!