Kodėl nemažai žmonių negali atsispirti pagundai permiegoti su buvusiuoju partneriu? Vieniems tai būdas atsisveikinti su romantiškais jausmais, kitiems proga susigrąžinti mylimąjį. Tačiau daugelis ekspertų nerekomenduoja to daryti, jei nenorite gydytis dar labiau sužeistos širdies. Žinoma, kartais tai gali būti išeitis, jei vienatvė trunka labai ilgai ir yra labai varginanti…

 

  • Dėl kokių nors priežasčių pora nusprendė nutraukti santykius. Tačiau būti vienišiems – taip pat nieko gero. Gali pasirodyti, kad seksas be įsipareigojimų yra ideali išeitis.
  • Mylėtis su buvusiu partneriu atrodo taip paprasta: nei į pasimatymus vaikščioti, nei dovanų pirkti, nei labai stengtis patikti ir panašiai.
  • Vienatvėje aplanko liūdnos mintys apie priežastis, dėl kurių nutrūko santykiai. Seksas be įsipareigojimų padeda užmiršti pyktį ir nusivylimą bei patirti savanaudišką malonumą. Kita vertus, po karštos nakties rytą niekas nepasikeis, jausmai ir išgyvenimai niekur nedings.
  • Daugelis išsiskyrusių porų mano, kad su buvusiu partneriu mylėtis saugiau ir nekyla grėsmė užsikrėsti lytiškai plintančiomis ligomis. Tai netiesa, nes partneriai nebeturi vienas kitam jokių įsipareigojimų, todėl jie turėtų naudoti prezervatyvus.
  • Kartais žmonės pradeda miegoti su buvusiais partneriais, nes nori įsitikinti, ar jiems vis dar yra patrauklūs. Seksas su buvusiuoju dažniausiai glumina, supainioja jausmus. Nors vyrams dažniausiai pavyksta atskirti jausmus ir seksą, tačiau moterys tik labai retais atvejais gulasi į lovą nieko nesitikėdamos. Santykių ekspertai pataria asmenims, norintiems susigrąžinti mylimąjį, spręsti problemas, dėl kurių iširo santykiai, o ne mylėtis neva be jokių įsipareigojimų.
  • Tik iš pirmo žvilgsnio seksas atrodo paprastas dalykas. Tai pavojingas žaidimas, į kurį įsitraukus, gali kilti nepageidaujamų pasekmių. Labai dažnai seksas su buvusiuoju nuvilia, o jei nenuvilia, tai niekada daugiau nebepasikartoja.