Kai kurie mano, kad nėra amžiaus skirtumo limito, kad santykiai būtų geri. Tačiau yra atlikta daug tyrimų, kuriuose siekta išsiaiškinti, koks turėtų būtų idealus amžiaus skirtumas tarp vyro ir moters, kad santykiai būtų lamingi. Įstatymai saugo nepilnamečius asmenis nuo itin artimų santykių su daug vyresniais žmonėmis. Tačiau po to, kai tampama pilnamečiu, tampa nebeaišku, koks turėtų būti būsimos antros pusės amžius.

 

santykiai

Pastebėta, kad vyrai po keturiasdešimties, nebe taip paiso amžiaus skirtumo, svarbiausia jiems – kad moteris patiktų.

 

Skirtingi vyrai gali turėti kitokių lūkesčių dėl santykių, fantazuoti apie kitokias moteris. Įdomu tai, kad fantazuodami apie moteris, vyrai linkę įsivaizduoti jaunesnes partneres, nesvarbu, kiek jiems patiems metų, bet bendram gyvenimui gali rinktis bendraamžes ar vyresnes.

 

Iki keturiasdešimt metų vyrai dažniausiai susitikinėja su panašaus amžiaus arba jaunesnėmis moterimis. Ir kuo jie yra vyresni, tuo labiau nori būti su kuo jaunesnėmis.

 

Keturiasdešimtmetė moteris 27-erių metų vyrą gali laikyti realiu kandidatu į širdį. Tačiau komfortiškiau jaučiasi susitikinėdamos su 35-erių metų arba panašaus amžiaus vyriškiais.

 

Dauguma moterų pirmenybę teikia panašaus amžiaus vyrams, o ne daug vyresniems. Tačiau nėra vienodų santykių, todėl ir nėra vienos taisyklės, kuri tiktų visiems. Nėra jokio mokslinio įrodymo, kaip reikėtų rinktis bičiulius. Kartais visos taisyklės yra bereikšmės. Kartais gyvenime būna visiškai priešingai, negu sako tyrėjai. Kiekvienas žmogus turi pats nuspręsti, koks jiems asmeniškai būtų geriausias amžiaus skirtumas.