Jau šį vakarą, 20.00 val. prie televizijos ekranų pakvies aktualijų serialas „Apie mus ir Kazlauskus“. Svarbiausių savaitės naujienų aptarimas, karščiausi pramogų pasaulio, politikos įvykiai – pro Kazlauskų akis neprasprūs niekas.

 

TV3_Apie_mus_ir_Kazlauskus_Kristina_Brazauskiene

 

Aktualijų serialo viešnia – politikos ir visuomenės veikėja Kristina Brazauskienė. Ji apsilankys Jolantos (akt. Aušra Štukytė) grožio salone. Žinoma moteris norės pasidaryti manikiūrą, makiažą ir šukuoseną.

 

TV3_Apie_mus_ir_Kazlauskus_Kristina_Brazauskiene_2

 

Po filmavimo kalbinta K. Brazauskienė šypsojosi – filmuotis jai buvo smagu. „Esu įpratusi bendrauti su žmonėmis, net pamiršau, kad mane filmuoja. Gal tai mano nauja profesija?“ – juokėsi ponia Kristina. Serialo heroje žinoma moteris tapo pirmą kartą. Tiesa, šio savo pasirodymo ji nevadina aktoriniu debiutu. Prieš filmavimo kameras ponia Kristina įkūnijo  pati save.

 

TV3_Apie_mus_ir_Kazlauskus_Kristina_Brazauskiene_3

 

„Labai laukiu šio, pirmadienio, vakaro. Įdomu pamatyti, kaip sekėsi. Stengiausi išlikti natūrali, nesidairiau į šonus. Tikrosios serialo žvaigždės yra aktorės Ineta Stasiulytė, Aušra Štukytė. Smagu, kad man teko filmuotis su jomis, gerbiu jų talentą“, – aktores gyrė K. Brazauskienė.

 

„Apie mus ir Kazlauskus“ serialo kvietinė žvaigždė sako, kad iš tiesų grožio salonose lankosi retai – vos du kartus per metus. Grožio procedūras K. Brazauskienė atlieka pati namuose. „Išmokau ir pasidažyti, ir manikiūrą, pedikiūrą pasidaryti. Mėgstu pasilepinti, tačiau paskaičiuoju, kiek daug laiko tai kainuoja. Žinoma, profesionalai yra profesionalai. Nors nemėgstu storo makiažo sluoksnio, niekada nepasirodau gatvėje nesusiruošusi“, – prisipažino K. Brazauskienė.

 

Rudenį K. Brazauskienė stengiasi leisti gryname ore. Moteris dažnai važiuoja į mišką, renka grybus. „Grybavimas – puikus sportas. Kiek pritupimų padarai, kiek daug kilometrų nueini, kvėpuoji miško oru. Nieko negali būti geriau“, – šypsosi Kristina.

 

Žinoma moteris nenumoja ranka ir į natūralią kosmetiką. Jos mėgstamiausia kūno kaukė – iš alyvuogių, kokosų aliejaus, druskos ir vandens: „Dabar labai madinga šiek tiek pakelti akių vokus. Kreipiausi į plastikos chirurgus, bet jie atsisakė man atlikti operaciją. Sakė, kad narkozė būtų pavojinga mano gyvybei. Nesijaudinu dėl to, jog medikai negalėjo manęs pagražinti su skalpeliu. Man 67 metai, tačiau visi sako, kad atrodau kur kas jauniau. Tai kam man tos operacijos?“

 

Aktualijų serialas „Apie mus ir Kazlauskus“ – pirmadeiniais 20.00 val. per TV3!