Daug ko matę Palangos atostogautojai kasmet vis dar kuo nors stebisi – medūzomis nusėtu krantu, ištaigingomis vestuvėmis paplūdimyje ar išskirtinio grožio lietuvaitėmis, bėgiojančiomis pakrante. Kartais poilsiautojai net tampa nusikaltimų liudininkais.

 

TV3_MMG_Vaidas_Jocys_FOTO_Virgilijaus_Skuodo

 

Vieną ankstų rytą klaipėdiečiui aktoriui Vaidui Jočiui darant mankštą pajūryje, sportine apranga, liaudyje vadinama tiesiog treningais, vilkintis jaunuolis pavogė jo dviratį.

 

TV3_MMG_Vaidas_Jocys_FOTO_Virgilijaus_Skuodo_2

 

Negana to, pavogė net kelis kartus! Vis grąžindavo į tą pačią vietą ir atbėgdavo pavogti iš naujo. O aktorius V. Jočys vis iš naujo atlikinėjo tuos pačius mankštos pratimus. Nustebę praeiviai netruko suprasti, kad ši vagystės scena ne šiaip sau apsupta filmavimo kamerų: pajūryje vyko kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ filmavimas.

 

TV3_MMG_Vaidas_Jocys_FOTO_Virgilijaus_Skuodo_3

 

Nemažą vasaros serialo kūrybinė komanda intensyviai dirbo Palangoje, kur sulaukdavo didžiulio poilsiautojų dėmesio. Vasara baigėsi, o serialas, visų gerbėjų džiaugsmui, jau nuo rudens sezono pradžios – TV3 eteryje.

 

TV3_MMG_Vaidas_Jocys_FOTO_Virgilijaus_Skuodo_4

 

Vienas iš serialo naujokų – V. Jočys atlieka kunigo Broniaus, o tiksliau – Palangos klebono vaidmenį. Tiesa, serialo kunigas – ne šventas herojus: jis palieka savo kleboniją ir išlekia į sostinę paskui našlaitę Tomą, kuriai jaučia didelę simpatiją ir yra pasiruošęs ištiesti jai pagalbos ranka bet kurioje gyvenimo situacijoje.

 

TV3_MMG_Vaidas_Jocys_FOTO_Virgilijaus_Skuodo_5

 

Tomą įkūnija gražuolė aktorė Justina Zinkevičiūtė, šiame, jau aštuntajame serialo sezone, prisijungusi prie gausios „Moterys meluoja geriau“ komandos. Ar tarp dviejų naujų personažų įsižiebs meilė, kurios nesuvaržys net kunigo sutana? O gal Toma tik pasinaudos dėl jos galvą pametusio kunigo gerumu?

 

Netikėtas, naujas ir intriguojančias meilės istorijas bei jaudinančius siužeto vingius TV3 žiūrovai gali stebėti pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val.

 

                            „Moterys meluoja geriau“ pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 per TV3!