Jaunosios kartos aktorė Karina Stungytė jau penkerius metus yra tikras atradimas ne tik televizijos žiūrovams, bet ir serialų prodiuseriams. Įspūdingos išvaizdos ir sodraus balso savininkė turi išskirtinį talentą persikūnyti ir sukurti prieštaringus, pačius įvairiausius personažus. Jau nuo šio pirmadienio, vasario 1 dienos, pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. aktorę bus galima išvysti naujame komiškame TV3 seriale „Nuovada“.

 

TV3_Nuovada_Karina_Stungyte

 

Prostitutė, vaikų namų auklėtoja, šaltakraujė žudikė, išlepinta turtuolio dukrelė, vedusio vyro meilužė – tai tik dalis aktorės sukurtų personažų. Karina sako, kad dėl tokios vaidmenų įvairovės ji jaučiasi dėkinga scenaristui Edvinui Kalėdai. Kaip tik jis ėmėsi ir komiško serialo „Nuovada“ scenarijaus.

 

TV3_Nuovada_Karina_Stungyte_2

 

„Noriu padėkoti scenaristui Edvinui Kalėdai, kuris man visada pasiūlo labai įdomių vaidmenų. Aš labai maloniai nustembu kiekvieną kartą skaitydama jo parašytą scenarijų. Vienas malonumas, kurti tokius įvairius moterų vaidmenis“, – džiaugiasi aktorė.

 

TV3_Nuovada_Karina_Stungyte_3

 

TV3 premjeroje „Nuovada“ aktorei patikėtas į sostinę dirbti atvykusios kruopščios, bet dar nepatyrusios policijos pareigūnės vaidmuo.

 

„Ji yra tikra pirmūnė. Ji nori viską daryti maksimaliai gerai. Nors gyvenime aš į ją visai nepanaši, tačiau kurti tokį personažą man pačiai yra labai įdomu, nes pats vaidmuo yra pakankamai kontrastingas. Joje jungiasi vyriška specialybė ir moteriškas kruopštumas. Išėjo gana komiškas personažas. O dar ypač kai jos rankose ginklas…“ – intriguoja K. Stungytė.

 

TV3_Nuovada_Karina_Stungyte_4

 

Serialas „Nuovada“ pasakos apie tris kriminalistus, kurie yra ne tik kolegos, bet ir tikri draugai. Po apmaudžios nesėkmės jie yra pažeminami pareigose ir pasiunčiami dirbti į patį pavojingiausią Vilniaus rajoną.

 

Seriale mojuoti ginklais teks ne tik vyrams, bet ir pačiai Karinai. „Tai nėra pirmas kartas, kai man teko rankose laikyti ginklą, bet šį kartą tai buvo ekstremalu. Pirmą kartą per penkerius darbo metus televizijoje teko šauti iš tikro ginklo, kuriame buvo tikras šovinys. Jau pirmo filmavimo metu patyriau lengvą stresą. Galvojau, kad bus paprasta, kaip su butaforiniu, tačiau iššovus patyriau šoką. Tai nėra paprastas žaisliukas, kuris tiesiog šaudo. Aš tiesiog išsigandau ir tikrai negalėčiau būti kokia nors žudikė“, – juokdamasi pasakoja aktorė.

 

Naujame seriale K. Stungytei teks dirbti su tokiais profesionalais, kaip Arūnas Storpirštis, Povilas Laurinkus, Darius Auželis, Vidmantas Fijalkauskas, Vitalija Mockevičiūtė, Žemyna Ašmontaitė ir kitais. Komedijoje netrūks ir kviestinių pramogų pasaulio atstovų: vaidmenis kurs Vitalijus Cololo, Gediminas Juodeika ir kiti.

 

Komiška drama „Nuovada“ jau nuo vasario 1 dienos

pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. per TV3!