Trečiajame LNK „Lietuvos balso“ sezone dalyvavusi ir antrą vietą projekte laimėjusi žinoma vlogerė bei laidų vedėja Agnė Juškėnaitė sako, jog nuo šios patirties jau praėjo tiek metų, kad ją jau galinti vadinti jaunystės paklydimais. Tačiau tik dėl projekto Agnė sako atradusi savo tikrąjį kelią.

 

Agnė Juškėnaitė

Vos pasibaigus tuomet tik trečiajam „Lietuvos balso“ sezonui, nors ir neiškovojusi nugalėtojos titulo, kurį tą kartą pelnė atlikėja Justina Budaitė, Agnė sako laimėjusi daug daugiau – iš projekto prodiuserių ji gavo pasiūlymą tapti naujojo projekto sezono reportere. Pabuvusi abiejose projekto pusėse, šiandieną Agnė drąsiai sako savo nuomonę apie dalyvavimą muzikiniame projekte ir kelią, kurį pati atrado tik dėl projekto.

 

„Po trečiojo sezono projektą dar dvejus metus mačiau ir iš vidinės pusės, galėjau stebėti, kaip kasmet iš tiesų ieškoma vis kažko naujo ir nematyto. „Balsas“ neužmigo ant laurų, o dauguma eksperimentų naujovių link, rodos, sėkmingai pasiteisino. Gali pritarti ar nepritarti tokio žanro televizijos projektams, tačiau faktas, jog tikram kūrėjui tai – vienareikšmiška rampa matomumo link. Jei turi ką duoti ir tau tetrūksta auditorijos, šis projektas padės pasiekti šimtus tūkstančių žmonių“, – sako Agnė, po projekto atradusi save kurdama šimtus tūkstančių peržiūrų sulaukiančius vaizdo įrašus savo kanale „Youtube“ platformoje ir dabar galinti drąsiai vadintis viena žymiausių ir sėkmingiausių video kūrėjų šalyje.

 

Agnė atvirai pripažįsta, jog dalį savo auditorijos ji surinko dar projekto metu, kai klausytojai pamilo ne tik jos balsą, bet ir asmenybę, o žiūrovų simpatijos dar nuo projekto laikų ją seka kiekviename gyvenimo posūkyje.

 

„Šiandien dauguma nė nežino, kad dalyvavau „Lietuvos balse“, o mane atpažįsta dėl įvairių kitų kūrybinių projektų ar iniciatyvų, tačiau pagrindą visam tam neabejotinai padėjo pasirodymas projekte. Nesakau, kad dalyvavimas jame buvo geras ar geriausias mano sprendimas, bet jei ne jis, šiandien mano gyvenimas būtų kardinaliai kitoks“, – atvirai pripažįsta Agnė, neseniai įkūrusi naują „geekus“ vienijantį projektą „Geek Propaganda“.

 

Žinoma youtuberė juokiasi – praėjus „Lietuvos balso“ projektui, muzika netapo jos pasirinktu keliu, o ir svarstyti, ar antrą kartą norėtų lipti ant projekto scenos, net nereikia.

 

„Scenoje man išties jaukiausia. Bet jei reikėtų dar kartelį rinktis sceną, rinkčiausi vedėjos poziciją. Nenoriu ir niekada nenorėjau dainuoti dainelių, kurias grotų radijas, nors galėjau ir buvau apgaubta tokiomis galimybėmis. Mano širdy muzika yra makabriška ir teatralizuota. Jei ji kada nors išvys realybę, tai tik kaip mano beprotystės forma“, – juokiasi Agnė.

 

Šiemet „Lietuvos balsas“ pradės jau septintąjį sezoną ir kviečia savo kelią atrasti naujus balsus. Registracija į naują „Lietuvos balso“ sezoną jau prasidėjusi.