Galima ir net būtina aptarti viską su mylimu žmogumi. Bet ką daryti, pavyzdžiui, per pirmą pasimatymą, kai aptarus orą, atsiranda nepatogi pauzė? Tada galima kalbėti apie kitos savaitės orus arba, kitaip tariant, apie viską, išskyrus straipsnyje paminėtas temas.

 

santykiai

10 temų, kurios niekada neturėtų būti aptariamos su vyru:

 
  • Finansai. Klausti apie atlyginimą žmonių, kuriuos ką tik sutikote, yra netinkama. Galima paklausti, ką vyras dirba, kas jam patinka jo profesijoje, bet ne užduoti klausimų apie sumas ir skaičius. Daugumai žmonių šis klausimas yra įkyrus ir nereikšmingas.
 
  • Darbas. Žinoma, reikia kalbėti apie tai, kas užima didžiąją jūsų gyvenimo dalį. Ypač jei pokalbis apie darbą parodo jus kaip profesionalų ir kompetentingą specialistą. Tačiau pasakojimai apie tai, kaip rengėte dokumentus ir praėjote septynis biurokratinio pragaro ratus, gali jį užmigdyti. Prisiminkite televizijos serialo „Draugai” epizodą, kuriame per interviu užmigo Roso viršininkas. Tas pats nepatogumas.
 
  • Politika ir religija. Tai labai slidžios temos, kurių nereikėtų su niekuo aptarti, nebent norite sukelti aršias diskusijas. Niekada negalite žinoti, kurioje barikadų pusėje atsidurs jūsų pašnekovas, o tokios temos yra labai asmeniškos ir subtilios, tad nereikėtų bandyti primesti savo nuomonės. Jis atėjo į pasimatymą su kiaurasamčiu ant galvos ir pasiūlo jums prisijungti prie skraidančių makaronų monstrų bažnyčios? Tiesiog išsikvieskite taksi, bet nesivelkite į ginčus.
 
  • Seksas. Sutikite, gana keista kelti šį klausimą su nepažįstamu žmogumi. Jis tai gali suvokti kaip užuominą arba maniją. Bet kokiu atveju seksas yra daug įdomesnis veiksmuose, o ne diskusijose.
 
  • Mirtis. Emocinės temos, galinčios sugadinti nuotaiką, tikrai nepriklauso lengvo pokalbio temoms. Niekada negalite žinoti, kaip menkai pažįstamas pašnekovas į jas reaguos ir kokį skausmą jis savyje laiko. Jei nenorite, kad jūsų pasimatymas taptų katastrofa, geriau pajuokaukite ir nekalbėkite apie liūdnus dalykus.
 
  • Išvaizda. Kaip nėra mandagu klausti moterį apie jos amžių, taip ir bet kurioje normalioje visuomenėje nėra įprasta diskutuoti apie išvaizdą. Net jei jūsų pašnekovas atrodo stambesnis nei nuotraukose, neklauskite jo apie antsvorio priežastį, jei nenorite atrodyti grubus.
 
  • Paskalos. Galima ramiai aptarti žiniasklaidoje eskaluojamas apkalbas, pavyzdžiui, apie nuostabų Beno Afflecko ir Jennifer Lopez susitikimą, tačiau niekada neturėtumėte pradėti apkalbinėti savo pažįstamų ir aplinkinių žmonių. Pirma, dėl to atrodysite blogai, antra, negalite žinoti, kokių bendrų draugų galite turėti. Geriau jau nepatogi pauzė negu tai.
 
  • Siauros temos. Ar jums patinka drožinėti kiaušinių lukštus? Labai įdomus pomėgis, bet galbūt tik jums. Tai gali būti įdomus pokalbio pradžios taškas, taip pat parodyti jus kaip nepaprastą žmogų. Tačiau kitos srities nesuprantamos detalės gali būti labai nuobodžios.
 
  • Ankstesni santykiai. Kiekvienas tikriausiai kada nors turėjo blogą pasimatymą su žmogumi, kuris buvo visiškai nepaleidęs savo ankstesnių santykių. Sutikite, nėra nieko blogiau nei klausytis dvi valandas apie jo ar jos buvusiąją(-įjį). Na, gal tik gaisras restorane. Blogai kalbėti apie buvusįjį reiškia užsiminti, kaip kalbėsite apie potencialų vyrą ateityje, jei jūsų santykiai žlugs ir niekas nenori būti murdomas purve. Kalbėti apie buvusią meilę ir be galo lyginti du vyrus reiškia parodyti, kad nesate pasiruošę naujiems santykiams ir geriausia būtų užbaigti pasimatymą per 5 min.
 
  • Sveikata. Sveikatos klausimai gali būti puiki pokalbio tema, jei jums abiem šešiasdešimt. Net jei kyla pagunda prabilti apie apsinuodijimą austrėmis praėjusią savaitę, geriausia nuo to susilaikyti. Bet kokios sveikatos istorijos yra ne tik nuobodžios, bet ir sukelia nemalonių vaizdų galvoje. Be to, nepradėkite siūlyti žmogui savo patikrintų ir greitų metodų įveikti kokius nors negalavimus. Tai, kas jums padėjo, kitiems gali labai pakenkti. Pasimatymai – ne vieta kalbėti apie savo ligas.