9 profesionalų patarimai, kaip pirkti grožio priemones
2017-12-15 11:40Išsirinkti tinkančias grožio priemones nėra lengva. Rasti tobulą makiažo pagrindą, veido prausiklį, gražinantį odą ar net prie aprangos derantį nagų laką – užduotis ne iš lengvųjų. Susigaudyti tarp daugybės buteliukų, dėžučių ir indelių bus lengviau, išmokus apsipirkti taip, kaip tai daro tikri profesionalai!
9 profesionalų patarimai, kaip pirkti grožio priemones:
- Klausti parduotuvės konsultantų. Dauguma konsultantų yra apmokyti ir gali padėti parinkti klientams tinkamiausias odos priežiūros ir dekoratyvinės kosmetikos priemones. Nebijokite klausti, kuo skiriasi, pavyzdžiui, vienos kompanijos pudra nuo kitos, kokį serumą rekomenduojama naudoti jūsų odos tipui, paklauskite konsultanto nuomonės, kokį lūpų dažų atspalvį rekomenduotų.
- Atsivesti draugę. Visada pasikvieskite kartu draugę, kai perkate grožio priemones, kuri būtų sąžininga. Ne visada patiems pavyksta tiksliai įvertinti, ar tikrai tinka atspalvis. Reikia pašalinio žmogaus žvilgsnio. Sąžininga draugė gali padėti įsigyti tikrai gerą daiktą, kurį ilgai naudositės ir džiaugsitės.
- Naršyti išmaniajame telefone. Internete galima rasti daug produktų apžvalgų. Vienose iš jų produktas bus giriamas, kitose – peikiamas. Rekomenduojama išsisaugoti produkto aprašymą internete, kad grįžę namo galėtumėte paieškoti, ar kur nors negalima įsigyti pigiau. Galbūt labiau apsimokėtų priemonę siųstis iš kokios nors internetinės parduotuvės.
- Ieškoti informacijos nuotraukų dalijimosi socialiniame tinkle „Pinterest“. Labai dažnai šiame socialiniame tinkle galima rasti nuotraukų, kurias įkėlė paprasti interneto vartotojai ir galima pamatyti realų vaizdą, kaip priemonė atrodo ant odos. Tai gali padėti apsispręsti, kurią priemonę pirkti, jei dėl tam tikrų priežasčių nenorima naudoti tęsterių parduotuvėse.
- Žinoti, kokių ingredientų kosmetikoje ieškoti ir kokių vengti. Ypač renkantis odos priežiūros priemones rekomenduojama skaityti etiketes ir vengti galimai kenksmingų priedų. Pavyzdžiui, jeigu jūsų oda yra sausa, tai reikėtų vengti priemonių, kurių sudėtyje paminėtas benzoilo peroksikas, kuris gali dar labiau išsausinti odą. Tačiau į aknę linkusiai odai tokios priemonės gali būti tikras išsigelbėjimas!
- Prieš perkant naują priemonę paprašyti mėginėlių. Kai kurie kosmetikos gamintojai su malonumu siunčia mėginėlius. Taip pat ir kai kuriuose parduotuvėje galima gauti nemokamų mėginėlių. Verta įsigyti pirmiausiai mėginėlį, net jei jis šiek tiek kainuoja, nes jei netiks, nebus gaila išleistų pinigų. Daug labiau gaila išleistos didelės sumos pinigų priemonei, kuri paaiškėja, kad visai netinka jūsų odos ar plaukų tipui.
- Žinoti savo spalvinį tipą ir kokie atspalviai jums labiausiai tinka. Kai žinosite, kokie atspalviai labiausiai tinka, pirkti dekoratyvinę kosmetiką taps lengviau. Jeigu tinka šilti atspalviai (persikiniai, auksiniai, gelsvi), tai makiažo pagrindas turėtų turėti gelsvą ar persikinį atspalvį. Jeigu tinka šalti atspalviai (mėlyni ar raudoni), tai makiažo pagrindas turėtų būti neutralaus arba rausvo atspalvio.
- Į kosmetikos prekių parduotuvę eiti nepasidažius. Net jei paprastai nė šiukšlių išnešti neinate nepasidažiusios, kosmetikos prekių parduotuvėje geriau nesidrovėti ir apsilankyti be makiažo, kad galėtumėte išbandyti priemones ant odos. Priemonės pabandymas padeda lengviau apsispręsti, ar verta pirkti, ar reikia ieškoti toliau. Tačiau rekomenduojama įsitikinti, ar parduotuvėje naudojami kiekvienam žmogui skirtingi aplikatoriai, kad neužsikrėstumėte bakterijomis.
- Žinoti, kada galima išleisti daugiau, o kada galima pataupyti. Yra kokybiškų priemonių, kurių galima įsigyti bet kuriame prekybos centre ir yra tokių, kurioms geriau netaupyti, jei norisi geriausio rezultato. Į kokias grožio priemones verta investuoti priklauso nuo naudojimo įpročių (pavyzdžiui, jei kasdien naudojate makiažo pagrindą, verta įsigyti brangesnį ir kokybiškesnį, o į lūpų dažus, kuriuos naudojate kartą per mėnesį, galite investuoti mažiau, pataupyti). Dar prieš įžengiant į parduotuvę apgalvokite, kiek daugiausiai pinigų galite skirti vienam ar kitam dalykui.