Sakoma, Helovino naktis yra šiurpiausia naktis metuose. Žmonės kalba, kad tuomet po žemę klajoja mirusiųjų sielos ir kitos anapusinio pasaulio būtybės. Įdomu, baisu ir keista, kad ne visi nutikimai per Heloviną yra išgalvoti, kai kurie jų yra įvykę realiai.

 

helovinas

8 šiurpios istorijos, kurios tikrai nutiko per Heloviną:

 

  • Šiurpios dekoracijos buvo tikros. Ko gero, šiurpiausia Helovino dekoracija 2005 metų spalio 31-ąją Delavero valstijoje (JAV), Frederikos mieste buvo negyvas kūnas, kabantis ant medžio šakos. Po jo – netikros raganos, skeletai ir šiurpūs žibintai iš moliūgų – atrodė lyg vaikų žaidimai. Visą dieną žmonės stabtelėdavo prie negyvėlio ir grožėdavosi itin tikslia Helovino dekoracija. Tačiau netrukus policija išsiaiškino, kad tai – tikro žmogaus kūnas. Spėjama, kad kūnas buvo moters, kuri nusižudė naktį prieš Heloviną.

 

  • Helovino persirengėliai iš tikrųjų buvo monstrai. Visų tėvų košmaras: vaikai Helovino vakarą grįžta namo prisirinkę užnuodytų saldainių. Taip ir nutiko 1974 metais, kai buvo nužudytas Timothy O‘Brienas. Aštuonmetis berniukas iš Deer Park miesto Teksaso valstijoje (JAV) mirė Helovino naktį po to, kai suvalgė užnuodytą saldainį. Dar siaubingiau yra tai, kad nusikaltimą įvykdė ne koks nors kaimynas, bet pats berniuko tėvas, kuris taip tikėjosi gauti pinigų iš sūnaus gyvybės draudimo.

 

  • Šiurpus raštelis. Amerikoje per Heloviną prekybos centruose galima įsigyti miniatiūrinių kapų rinkinį. Viena moteris iš Oregono valstijos įsigijo tokią Helovino dekoraciją ir buvo apstulbusi, tarp detalių radusį Kinijos fabriko darbininko raštelį, kuriame šis skundėsi, kad jis ir kiti bendradarbiai yra kankinami ir verčiami dirbti vergiškomis sąlygomis darbo stovykloje. Jie yra verčiami dirbti 15 valandų per parą be jokio užmokesčio ir laisvų dienų. Amerikietis laiškelį persiuntė pasaulio žmogaus teisių organizacijai. Po kelių mėnesių kinų darbininkas buvo išlaisvinta ir darbo stovykla paviešinta.

 

  • Kai mirusieji nuo dekoracijų nesiskiria… Vien mintis, kad galima žūti, nukritus nuo laiptų savo namuose, atrodo šiurpi. Tačiau Helovino naktį mirti dar baisiau. Kartą taip ir nutiko. Kitą rytą paštininkas, atnešė paštą, ir pamanęs, kad negyvas kūnas – tai Helovino dekoracija – tiesiog jį peržengė ir paliko laiškus bei spaudą šalia įėjimo durų.

 

  • Per daug įtikinantys kostiumai. Kartais Helovino kostiumai atrodo pernelyg realistiški. Štai kartą devynmetė mergaitė, vilkinti juodą kostiumą su juoda skrybėle ir baltu spurgu po kaklu, buvo supainiotas su šešku. Pamanęs, kad tai gyvūnas – sodo kenkėjas, giminaitis šovė ir sunkiai sužeidė mažą mergaitę. Laimei, mergaitę pavyko laiku išgelbėti.

 

  • Persirengėliai žudikai. Tai nutiko 1957 metų Helovino naktį. Pora jau ruošėsi eiti miegoti, kai išgirdo durų skambutį. Buvo vėlu, bet vyras nuėjo atidaryti duris, pasiruošęs padalyti vaikams saldainius. Tačiau kai atidarė duris, pamatė vyrą su kauke, kuris nedelsiant nusitaikė ir šovė jam į krūtinę. Dar keisčiau, kad vėliau paaiškėjo, kad žudikė buvo moteris, užmezgusi romaną su nužudytojo vyro žmona. Toji moteris įtikino savo draugę atsikratyti vyro, kad galėtų būti kartu.

 

  • Kerštas už pavogtus saldainius. Saldumynai gali būti svarbu, bet jie neverti žmogaus gyvybės. Vieną Helovino naktį 55-erių metų Čikagos gyventojas suprato, kad jo maišelis su saldainiais yra dingęs. Dėl dingusių saldainių jis apkaltino kaimyną ir ryžosi žiauriam kerštui – vargšę kaimynę subadė su peiliais, skirtais mėsai pjaustyti.

 

  • Nejuokinga išdaiga. Helovinas garsėja pokštais ir išdaigomis, tačiau kai kurios linksmybės peržengia sveiko proto ribas. 1998 metais vyras iš Bronkso buvo automobilyje kartu su savo mergina ir važiavo pasiimti sūnaus iš Helovino vakarėlio. Kai grupelė paauglių pradėjo mėtyti kiaušinius į automobilį, vyras išlipo iš automobilio ir pradėjo su jais ginčytis. Kai galiausiai jis vėl įsėdo į automobilį, vienas paauglys šovė jam tiesiai į galvą. Kulka buvo mirtina.