Internetas, spauda, grupių socialiniuose tinkluose pranešimai mirga nuo patarimų, kaip praleisti aistringą ir nepamirštamą naktį, ką daryti, kad seksas būtų pats geriausias gyvenime. Kartais gali net pasirodyti, kad tradicinis, įprastas seksas nėra pakankamai geras. Nereikėtų taip manyti. Kol seksualinis gyvenimas tenkina fiziškai, emociškai ir psichologiškai, tol neturėtų kilti dvejonių, kad įprastas seksas yra kažkuo blogas. Labai daug laimingų porų paprastai pasitenkina iki trijų sekso pozų. Jiems nereikia, kaip rašoma erotinėse knygose ir rodoma filmuose, apsinuoginus suptis ant prabangių šviestuvų palubėse, valgyti sušių nuo vienas kito kūno ar mylėtis lauke ant automobilio kapoto… Žinoma, naujovės ir eksperimentai nėra blogi dalykai, jei juos atliekant nenusižengiama įstatymams, tačiau ne visada būtini.

 

"seksas"

Kūrybiškumas yra puikus dalykas. Įvairovė – tai karšto, jaudinančio ir įdomaus sekso garantija. Kartais užtenka mažų pokyčių, kad seksualinis gyvenimas pasikeistų ir iš meilės guolio dingtų rutina ir nuobodulys. Priešingai vyraujančiai nuomonei, laukinis ir beprotiškas seksas nėra būtinas, norint patirti daugiau malonių, naujų potyrių miegamajame.

 

6 sekso patarimai, kuriuos išbandyti turėtų kiekviena pora:

 
  • Neskubėti. Laikas yra brangus. Mums nuolatos atrodo, kad jo nėra pakankamai niekam, jau nekalbant apie seksą. Meilei ir vienas kitam reikėtų skirti pirmenybę ir reguliariai atrasti laiko. Iš tiesų reikėtų skirti kuo daugiau laiko, kad būtų galima neskubant mėgautis buvimu dviese. Pakelti nuotaiką ir susikurti romantišką atmosferą – nesunku. Ramiai plevenanti žvakių liepsna kurią lėtą, jausmingą nuotaiką. Gundykite ir pamaloninkite vienas kitą, venkite to, ką įprastai darote per preliudiją, išbandykite naujus dalykus.
 
  • Domėtis vienas kito norais. Bendrauti reikėtų seksualiai. Tą galima daryti nuoširdžiai, flirtuojant arba šiek tiek nešvankiai. Toks bendravimas rodo partneriui, kad jo geidžiate. O tai ne tik svarbu, bet ir labai seksualu. Kartais vienintelė seksualinių santykių problema – kaip dažnai reikėtų mylėtis arba vienas iš partnerių jaučiasi nusivylęs, nes visada turi prašyti arba inicijuoti seksą. Jeigu jūs esate tas pasyvusis partneris, tai pradėkite kalbėti! O jeigu jūs esate tas, kuris paprastai to prašo, pakeiskite savo viliojimo strategiją ir paskatinkite partnerį dažniau daryti tą patį.
 
  • Būti dosniu ir nuolatos stebinančiu. Nereikia daryti kažką beprotiško, tačiau išbandyti kažką naujo ir malonaus, galbūt kažką, kas seniai pamiršta: naują lietimo, glostymo, glamonėjimo, bučiavimo būdą. Tokie veiksmai parodys partneriui, kad nors jūs labai gerai vienas kitą pažįstate, tačiau vis vien galite padaryti kažką kitaip. Pasiūlykite jam masažą, bučiuokite nuo kojų pirštų, pamažu kylant aukštyn… Neiti tiesiai prie erogeninių zonų. Tačiau kai prie jų galiausiai prieisite būkite dosnūs meilužiai ir skirkite daug laiko mylimojo patenkinimui.
 
  • Paeiliui suteikti vienas kitam kontrolę už seksualinius veiksmus miegamajame. Dažnai poros galvoja, kad geriausias seksas – tai toks, kai abu partneriai įdeda vienodai pastangų. Tai, be abejo, yra tiesa. Abipusiam pasitenkinimui taip pat reikėtų skirti pakankamai laiko miegamajame, tačiau taip pat ir keisti vaidmenimis, kai tai vienas, tai kitas užima aktyvią arba pasyvią poziciją. Nieko ypatingo nebūtina daryti (žinoma, jeigu yra noro, tai galima), tiesiog kartais vienam, o kartais kitam perimti visišką veiksmų kontrolę.
 
  • Rodyti dėmesį vienas kitam viešose vietose. Išeikite kartu į miestą ir rodykite vienas kitam meilę ir švelnius jausmus, nesvarbu ar esate dviese, ar su draugais. Būkite ta laiminga, ekstazės pagauta pora, kai, atrodo, kad negalite atitraukti vienas nuo kito. Tęskite šį žaidimą ir kai grįšite namo. Nebūkite tiesiog pora, kuri myli vienas kitą, būkite kaip įsimylėję balandėliai, kurie negali atitraukti žvilgsnių ir rankų vienas nuo kito!
 
  • Įsigyti seksualaus apatinio trikotažo. Nauji, erotiški drabužėliai suveikia kiekvieną kartą. Todėl verta kartais šiek tiek paišlaidauti ir įsigyti kažką gražaus. Vilkėkite tuos dailius drabužėlius. Mėgaukitės savo kūnu ir leiskite juo mėgautis savo antrajai pusei.
 

Savaitgaliais mylisi daugelis porų. Tačiau tai neturėtų būti vienintelė proga pasimėgauti suaugusiųjų malonumais. Kiekviena diena gali būti tinkama meilei: svarbu tinkamas nusiteikimas. Ir tuomet bus visai nesvarbu, kad romantiškas vakaras prasidėjo jūsų namų miegamajame, o ne prabangiame viešbutyje per atostogas. Juk svarbiausia, kad šalia yra mylimas žmogus. O fantazija yra pats didžiausias rutinos priešas.