Sakoma, dėl skonio nesiginčijama, todėl net nereikia bandyti to daryti. Tačiau galima išskirti keletą rekomendacijų namų interjerui, kad pabrėžti natūralų jo grožį ir švelnumą. Net tos moterys, kurios save laiko stipriomis ir nepriklausomomis, giliai širdyje nori švelnumo, minkštumo ir romantikos. Štai kelios idėjos, kaip pertvarkyti namus, kad jie atitiktų tikrąją namų šeimininkės nuotaiką apie grožį ir subtilumą!

 

interjeras

6 dalykai interjere, padedantys atskleisti moteriškumą:

 
  • Tinkamai parinkti atspalviai. Priešingai nei stipriosios lyties atstovai, kurie renkasi tamsesnius atspalvius ir paprastas, griežtas formas, moterys tradiciškai pirmenybę teikia skirtingai spalvų paletei. Pavyzdžiui, tokie atspalviai kaip šviesiai rožinė, smėlio, perlų, šviesiai geltona asocijuojasi išskirtinai tik su dailiosios lyties atstovėmis ir yra dažnai naudojami, kuriant moterišką interjerą. Tokie atspalviai atrodo labai ekspresyvūs, tinka bet kokių patalpų dekoravimui ir tobulai dera su kitomis spalvomis. Net jeigu galvojate, kad iš rožinės spalvos periodo jau išaugote, nebijokite paieškoti jums tinkančio pastelinio atspalvio ir naudoti interjere tokių ryšių akcentų. Netrukus pamatysite, kaip jūsų gyvenamasis būstas pasikeis.
 
  • Daugiau šviesos. Neveltui vyrų butai vadinami „viengungių gūžtomis“ – jie tikrai panašūs į tamsią erdvę, kurioje trūksta mielų niekučių ir romantikos užuominų. Moterų apartamentai turi būti šviesūs, komfortiški ir šilti – moterys paprastai labiau mėgsta persirenginėti, gaminti maistą, kurti namų jaukumą, o tam būtent tokie kambariai labiau tinka. Štai kodėl moterims taip svarbu, kad langai būtų dideli, būtų papildomų apšvietimo šaltinių ir t. t. Kitokioje aplinkoje jos jausis prislėgtos ir apatiškos.
 
  • Įkvepiantys aksesuarai. Priešingai nei santūrūs vyriški interjerai, moteriški interjerai išsiskirai įvairiomis smulkmenomis ir aksesuarais, kurie yra mieli namų šeimininkei. Porcelianinės statulėlės, kvepiančios žvakės dailiuose induose, kelionių suvenyrai, kosmetinis stalelis su daugybe prabangiai atrodančių buteliukų ir dėžučių, vazonų laikikliai, servetėlės, nėriniai – visa tai rodo moters rankos prisilietimą prie interjero ir tuo pačiu tai kalba apie jos skonį ir pasirinkimus.
 
  • Erdvi spinta arba persirengimo kambarys. Moterims patinka persirenginėti, todėl joms būtina erdvi ir patogi spinta, kurioje lengvai galėtų rasti ten padėtus drabužius, batus ir aksesuarus. Joms taip pat labai patiktų turėti ne tik erdvę, bet ir specialų persirengimo kambariuką namuose. Tokie kambariukai atrodo labai stilingai ir yra patogesni negu bet kuri įprasta spinta.
 
  • Kambariniai augalai. Kuo daugiau namuose gyvų augalų ir gėlių, tuo interjeras moteriškesnis. Net ir vienintelė puokštė geba pagyvinti kambarį. Smulkių ryšių gėlių kompozicijos, neutralių atspalvių arba priderinti prie namų interjero atspalvių gėlių žiedai – galima rinktis savo nuožiūra ir reguliariai keisti namų įvaizdį.
 
  • Jaukus vonios kambarys. Vaizdas vonioje ir virtuvėje išduoda tikrąjį namų šeimininkės veidą. Pagal tvarką šiose patalpose galima spręsti, kad namuose gyvenanti moteris mėgsta švarą ir saugumą. Todėl planuojant šių patalpų remontą reikėtų gerai apgalvoti kiekvieną detalę, įskaitant tvarkingas lentynėles kosmetikos priemonėms ir rankšluosčiams, bet stengtis šių patalpų per daug neapkrauti daiktais. Vonia turi būti erdvi ir patogi, kur būtų galima romantiškai leisti vakarą, pasislėpti nuo pasaulio ir skirti laiko tik sau.