Tiek moterys, tiek vyrai gali būti nepatenkinti savo išvaizda. Tada jie galvoja, kad jei būtų nors kiek gražesni, jiems labiau sektųsi: tiek karjeroje, tiek asmeniniuose santykiuose. Jiems atrodo, kad jei turėtų gražesnę odą, tankesnius plaukus ar lieknesnę taliją, viskas būtų geriau. Jie automatiškai taptų žavingesni ir visi jų norėtų. Tačiau net jei taip ir nutiktų, greičiausiai taip nebūtų, nes didžiausia problema yra ne išvaizdoje, o žemoje savivertėje ir pasitikėjimo savimi trūkume. Vis dėlto jeigu atspindys veidrodyje labai nepatinka, yra nemažai būdų, kaip šiek tiek pasigražinti. Žinoma, visų pirma reikėtų mokytis labiau pasitikėti savimi ir pasikelti savivertę.

 

isvaizda

5 patarimai, kaip nustoti nekęsti atvaizdo veidrodyje:

 

  • Pasikonsultuoti su profesionaliu makiažo stilistu. Moterims gerai: nepatinkančius veido bruožus jos gali pakoreguoti dekoratyvinės kosmetikos priemonėmis. Tačiau ne visos moterys moka pasidažyti taip, kad makiažas išryškintų gražiausius bruožus, paslėptų tai, ko nereikia ir neapsunkintų odos. Geriausiai patarti, kad tinka konkrečiam odos tipui, veido formai ir aprangos stiliui, gali geras makiažo meistras. Jis ne tik išmokys pasidažyti minimaliomis priemonėmis taip, kad bent šiek tiek labiau patiktumėte sau veidrodyje, bet ir duos vertingų patarimų, kaip prižiūrėti odą ar pasirinkti jums tinkančią kosmetiką.

 

  • Pakeisti šukuoseną. Naujas kirpimas, plaukų spalva ir šukuosena gali stebuklus. Geriausiai konkrečiam asmeniui tinkančią šukuoseną gali parinkti profesionalus plaukų stilistas. Tik nereikia bijoti klausti jo patarimo. Vyrai gali pagalvoti apie barzdos auginimą. Barzda, kaip moterims makiažas, gali padėti paslėpti tai, kas nepatinka ir išryškinti tai, kas gražiausia, pavyzdžiui, gilų akių žvilgsnį ir spalvą.

 

  • Stilingai rengtis. Rinktis ne tik madingus, bet ir aukščiausios kokybės drabužius. Tinkamai parinkti drabužiai nukreips dėmesį nuo to, kas veidrodyje jums nepatinka. Dauguma vyrų gerai atrodo su kokybiškais, nepriekaištingai išlygintais marškiniais, tiesaus kirpimo (idealiai tinkančiais) džinsais, klasikine avalyne arba stilingais sportiniais bateliais. Moterys gali paieškoti patarimų, kaip rengtis, atsižvelgiant į savo figūros tipą, pabandyti pasimatuoti skirtingų siluetų drabužių ir atrasti tai, kas tinka labiausiai. Galima pasinaudoti aprangos stilistų paslaugomis.

 

  • Sportuoti. Sportas padeda padailinti kūno linijas, nepriklausomai nuo to, ar žmogus liesas ar stambus. Reguliariai sportuojant ir sveikai maitinantis galima numesti svorio ir užsiauginti raumenukų. Jeigu nekenčiate savo atvaizdo veidrodyje, nes esate per liesas, tai sureguliavę mitybą ir pradėję sportuoti, galite priaugti liesų raumenų, svorio, todėl jūsų kūnas atrodys atletiškesnis ir labiau džiugins, nesvarbu, ką bevilkėtumėte.

 

  • Ryžtis plastinei operacijai. Jai visi išvardyti būdai nepadeda pasijusti gražesniems ir fiziniai trūkumai yra neišsigalvoti, o iš tikrųjų labai dideli, gali būti, kad vienintelė išeitis – plastinė chirurgija. Dėl tam tikrų įsitikinimų ne visi nori gultis po grožio peiliu, nes plastinė chirurgija yra tarsi kokia nors stigma, tačiau jeigu jūsų lūkesčiai yra pakankamai realistiški ir žinote, ką konkrečiai norite pasitobulinti, tai kodėl gi ne? Ypač jeigu tai padės labiau pasitikėti savimi ir galbūt net pasiekti išsikeltus gyvenime tikslus!