Orai vis šiltėja, gamta žalėja, visame kame prisipildo naujos gyvybės. Tokiu metu norisi mėgautis nerūpestinga nuotaika ir visą tą grožį gerti į save. Deja, trims Zodiako ženklams balandžio 8-14 d. atsipalaiduoti bus sunkiau. Jų laukia rimti Visatos siunčiami išbandymai. Ar pavyks juos išlaikyti?

 

MergelėAstrology,Prediction.,Zodiac,Wheel,,Gemstones,,Tarot,Cards,And,Lavender,On

 

Jau ilgą laiką save apgaudinėjate, bėgate nuo jums nepatogios tiesos. Aplinkiniai jau seniai suprato, kas yra kas, tik jūs kaip stručiai vis kišate galvą į smėlį. Šią savaitę slėptis nebebus kur. Teks stoti į akistatą su realybe. Tai tikrai nebus lengva, atims daug tiek fizinių, tiek dvasinių jėgų. Gali būti, kad prieisite tokį tašką kai jausitės galutinai sužlugdyti, nematysite šviesos tunelio gale. Visgi ji visada yra. Visata jums siunčia rimtą išbandymą, kaip pasitikite savimi ir kiek tikėjimo savyje gebate išsaugoti.

 

Skorpionas

 

Šie žmonės garsėja stipria intuicija ir ji jau kurį laiką kužda, kad artėja kažkas svarbaus. Šią savaitę visa tai virs realybe. Laukia dideli pokyčiai, susiję su karjera. Kai kas vyks ir beliks susitaikyti, neturėsite galimybės to pakeisti. Visgi lemiamą žingsnį turėsite žengti patys. Teks spręsti, ar likti prie nelabai tenkinančio, bet saugaus seno varianto, ar išdrįsti save išmėginti naujose srityse, naujose vietose. Sprendimas nebus lengvas, pareikalaus daug psichinės energijos. Labai svarbu jį priimti ne skubotai, ne pasiduodant emocijoms, o ramiai išjaučiant.

 

Vandenis

 

Nuolat pabrėžiate savo išskirtinumą, nė negalvoję skubate išbandyti naujas veiklas, mezgate naujas pažintis. Jums kokybiškas gyvenimas yra margas gyvenimas. Kuo įvairiau, skirtingiau, neįprasčiau, tuo geriau. Visata girdi visus norus ir kartais juos išpildo su kaupu, daugiau, nei gebame lengvai pakelti. Taip šią savaitę nutiks ir Vandeniams. Juos užgrius visa lavina netikėtumų, naujų patirčių, teks bendrauti su labai daug naujų žmonių, atsidurti jaudinančiose situacijose. Ir tai nebus labai lengva, šviesu ir pozityvu. Šįkart naujumą ir margumą Visata jums aprodys iš kitos pusės. Kaip su tuo susidorosite, priklausys nuo jūsų dvasinės brandos.

 

Autorius Jūratė Survilė