Neabejojama, kad visatoje egzistuoja kitos dimensijos arba sritys. Jas galima pamatyti patiems per savo sapnus ir astralines keliones. Tai, kad yra kažko daug daugiau, negu galime suprasti, galima pajausti per déjà vu patirtį arba per paprasčiausią meditaciją. Taip kaip yra skirtingos dimensijos visatoje, taip yra ir skirtingos sąmonės dimensijos ir jos vadinamos 3D, 4D ir 5D.

 

samone

Gyvenimas 3D sąmonėje

 

3D sąmonė viską supranta grynai fiziniu lygmeniu. Į žmogų žvelgiama kaip į individą, kuris skiriasi nuo kitų. Gyvenimas atrodo toks, kuriame išgyvena tik stipriausi ir kiekvienas asmuo yra identifikuojamas pagal jo išvaizdą, darbą, kurį atlieka, automobilį, kuriuo važinėja ir žmones, kurie jį supa. Tokie asmenys bijo kažką svarbaus praleisti arba neturėti pakankamai. Viskas suprantama kaip gerai arba blogai. Gyvenimas – nuolatinės varžybos. Nieko nėra tiek, kad pakaktų visiems, todėl galiausiai kažkas lieka be nieko. Gyvenimo pilnatvė atrandama, uždirbus daug pinigų ir įgijus socialinį statusą. Tokio žmogaus mintys realybės neveikia ir viskas, kas jo gyvenime atsiranda, yra visiškas atsitiktinumas. Šis asmuo gyvenime pasikliauja tik 5 pojūčiais. Gyvenimas 3D dimensijoje atneša daug džiaugsmo, bet skausmą ir kitas gilesnes emocijas sunkiau kontroliuoti. 3D dimensijoje nėra poreikio gilintis į save ir pažvelgti gilyn į savo problemų šaknis, suprasti tikrąsias reikšmes ir geriau pažinti patį save. Gyvenimas – tai lyg plaukimas paviršiuje.

 

Gyvenimas 4D sąmonėje

 

Daug žmonių yra įsitikinę, kad 4D yra lyg vartai į 5D dimensijos būseną. Kai asmuo yra 4D, jam labai lengva grįžti atgal į 3D, tačiau, pasiekti 5D būseną yra kur kas sudėtingiau. 4D dimensijos būsenoje prasideda prabudimas: atsiranda mintis, kas mes visi esame susiję ir kas gyvenime yra visko daug daugiau negu aprėpia akys. Mintys yra galingos ir gali pakeisti realybės suvokimą. Dvilypumas, gėrio ir blogio idėja vis dar yra patiriama, bet dabar atsiranda daugiau užuojautos ir gilesnis fundamentalių tiesų supratimas. Šioje dimensijoje tampa svarbi tinkama mityba, meditacija ir sveikas gyvenimo būdas. Ką dedate į kūną, tampa svarbu ir atsiranda noras atkreipti dėmesį, kaip jūsų veiksmai veikia aplinką bei tuos, kurie gyvena šalia jūsų. Atsiranda stiprus noras rasti savo gyvenimo tikslą ir eiti ten, kur veda širdis. Suprantama, kad gyvenimas yra skirtas mėgautis ir jūs esate vertas gyventi savo svajonių gyvenimą. Pasaulis suvokiamas per 6 pojūčius: intuicija pradeda augti ir plėstis. Pradedama ieškoti gilesnės gyvenimo prasmės, pradedama matyti Visatos sinchroniškumas ir magija.

 

Gyvenimas 5D sąmonėje

 

Kartą pasiekus 5D sąmonės būseną, labai sudėtinga grįžti iki 3D būsenos lygmens. Nuo šio sąmonės lygmens pradedama suprasti, kad visi mes esami vienas ir visi esame susiję. Gyvenimas tampa dvasinio augimo nuotykiu, nebėra tokių dalykų kaip geras ar blogas. Visi dalykai turi aukštesnę paskirtį ir kiekvienoje patirtyje yra paslėpta reikšmė. Atsiranda stipresnė meilės ir ryšio su kitais jausmai, planeta ir net galaktikomis. Meilė ir gailestingumas yra aukščiau visko, nebelieka smerkimo, teisimo. Pagaliau suvokiama, kad visi tiesiog yra savo kelionėje. Visi laikomi lygiais, nebėra noro gyventi kažkaip autentiškai. Suprantama, kad pagrindinis tikslas yra gyventi, vadovaujantis pagrindine tiesa ir ieškoti džiaugsmo. Čia nėra varžybų, nes Visatoje vietos užteks visiems. Jaučiate didžiulę meilę ir gailestingumą gyvenimui, Motinai Žemei ir žvaigždėms. Intuicija yra nepaprastai stipri ir užmezgamas ryšys su angeliškomis būtybėmis. Svarbu atsiminti, kad visos šios sąmonės dimensijos nėra nei geresnės, nei blogesnės viena už kitą. Kiekviena siela Žemėje turi nueiti savo kelionę ir gali turėti savų priežasčių pasirinkti vieną ar kitą sąmonės būsenos dimensiją.