Dauguma žmonių tikriausiai turėtų prisipažinti, kad negali pasigirti puikiais santykiais su uošviais. Kartais atrodo, kad visos pastangos pagerinti santykius – bevaisės ir moterys jaučiasi ignoruojamos vyro šeimos. Tėvams ne visada patinka jų suaugusių vaikų pasirinkimai, tačiau pabandyti šiek tiek pakeisti jų požiūrį galima. Susituokę asmenys turi daug skirtingų taktikų, kaip tai padaryti, bet tikriausiai populiariausios ir veiksmingiausios yra būtent šios trys.

 

anyta 3 patarimai, kaip palaikyti gerus santykius su anyta:

 
  • Įrodyti, kad jūs esate gera partnerė. Viena sėkmingiausių taktikų – tai įrodymas, kad: „Aš esu verta būti su jūsų vaiku!“. Tačiau tai nereiškia, kad reikia pradėti rėkti anytai į veidą, kad ji yra labai neteisi, laikydama jus ne pačia geriausia kandidate savo sūnui į poras. Tai reiškia, kad reikia parodyti realiais veiksmais, kodėl jam idealiai tinkate. Moteris turi pasistengti suprasti, ko ji nori iš savo sūnaus. Pavyzdžiui, jeigu ji yra tradicinių vertybių šalinininkė ir mano, kad žmona turėtų rūpintis savo vyru, moteris gali parodyti savo rūpestį, paruošdama ypatingą vakarienę. Jeigu anyta yra labai emocionali, jei greičiausiai bus labai svarbu, kad antroji sūnaus pusė jį visada palaikytų. Taigi, norint puikiai sutarti su anyta, reikia elgtis taip, kaip ji tikisi, kad sūnaus žmona elgsis.
 
  • Vengti konfliktinių situacijų bet kokia kaina. Tai viena dažniausių taktikų, kurias pasirenka susituokę asmenys, nenorintys veltis į konfliktus. Nemažai žmonių pasirenka laikytis atokiau nuo vyro ar žmonos tėvų, kad nekiltų nemalonumų. Žinoma, toks problemos sprendimo būdas yra pasyvus, tačiau daugumai tinka. Kartais nutylėjimas ir linksėjimas galva, bendraujant su anyta, gali padėti išvengti kivirčų.
 
  • Neprašyti antrosios pusės pagalbos. Žinoma, antrosios pusės galima prašyti beveik bet ko, taip pat ir pabandyti sutaikyti žmoną su anyta. Tačiau dažniausiai tokia partnerio pagalba neduoda daug naudos ir net gali duoti priešingų rezultatų – supykdyti. Problemas spręsti reikėtų dviese. Svarbiausia kalbėtis, ieškoti kompromisų ir nepamiršti elementaraus mandagumo.