Ar vis dar atidėliojate dantų implantacijos procedūrą, nes ji Jums atrodo per brangi? Šiame straipsnyje pateiksime 3 būdus, kurie leis Jums sutaupyti. Pradėkite metus pasirūpindami savo burnos sveikata.

 

_Gintautas Gumbelevi—ius

Rinkitės implantų gamintoją pagal savo galimybes

 

Šv. Kristoforo odontologijos klinikoje galite rinktis iš kelių implantų gamintojų. Vienas iš jų yra brangesnis (Nobel BioCare), o kitas pigesnis (C-Tech). Nobel Biocare kompanija – tai seniausias, daugiausiai patirties turintis gamintojas. Būtent ši kompanija pirmoji pasaulyje pradėjo gaminti sraigtinius dantų implantus. Šiandien ji neužleidžia lyderio pozicijų, tačiau į ją lygiuojasi konkurentai. C-Tech kompanija buvo įkurta Italijoje, siekiant suteikti pacientams alternatyvą brangiems dantų implantams. Šios implantų sistemos tarpusavyje panašios, jų implantų metalo lydiniai vienodi, bet truputį skiriasi savo dizainu, protezavimo sprendimais ir paplitimu pasaulyje. Abi implantų sistemos atlieka tą pačią funkciją ir suteikia viso gyvenimo garantijas. Nobel Biocare servisas yra labiau prieinamas pasauliniame kontekste negu C-Tech. Tai reiškia, kad esant reikalui ką nors pataisyti, Nobel Biocare atveju pagalbą rasite visame pasaulyje gana nesunkiai.

 

Rinkitės gydytoją, ne implantus 

 

Vis dėlto svarbu suprasti, kad gydytojo patirtis, jo kvalifikacija yra svarbesnis faktorius nei implantų gamintojas. Net ir brangiausius implantus galima įsriegti netinkamai ar suprotezuoti nelaiku. Bet kokios komplikacijos ar netinkami sprendimai ženkliai prailgina ir išbrangina gydymą. Pradžioje pasirinkite gydytoją ar kliniką ir tik po to pasitarkite su savo gydytoju odontologu, kuri implantų sistema Jums yra tinkamesnė.

 

Implantuokite daugiau nei vieną implantą vienu metu

 

Didelę dantų implantacijos kainos dalį sudaro pati procedūra. Taip yra todėl, kad ji reikalauja ypatingo pasiruošimo. Dėl šios priežasties vienu metu sriegdami daugiau nei vieną dantų implantą galite sutaupyti. Vis dėlto tai nereiškia, kad praradus dantį Jums reikėtų laukti kol pablogės šalia esančių dantų būklė, nes tai gali paskatinti papildomų komplikacijų atsiradimą.

 

Pasinaudokite privačiu sveikatos draudimu

 

Mūsų klinikoje aptarnaujame privačiu sveikatos draudimu apsidraudusius asmenis. Jeigu esate apdraustas Compensa, Gjensidige, If, BTA, Seesam sveikatos draudimais tikėtina, kad už dantų implantaciją Jums teks mokėti tik dalį sumos, arba nemokėti visai. Be to, net ir neturint privataus sveikatos draudimo, galima kreiptis į Teritorinę ligonių kasą, kuri kompensuoja dalį išlaidų, susijusių su protezavimu ant implantų.

 

Tai yra tik keli būdai sutaupyti. Pasinaudokite kodu „DANTIS“ ir užsiregistruokite nemokamai dantų implantacijos konsultacijai iki 2022 sausio 31 d.