Pradėdami naujus santykius visi galime jaustis neužtikrinti ar nesaugūs, abejodami, ar tikrai kažkam patinkame. Niekas iš mūsų nemoka skaityti minčių, bet mūsų kūnas ir psichologija gali daug pasakyti. Laimei, yra keletas ženklų, kurie aiškiai atsako į šį klausimą ir gali subtiliai pranešti, ką kas nors iš tikrųjų mums jaučia. Kokie tie ženklai, į kuriuos reikėtų atkreipti dėmesį naujuose santykiuose?

 

santykiai_800x600

1) Kojų kryptis. Jei jų kojos nukreiptos į jus, tai gali reikšti, kad jie susidomėję. Kiti požymiai gali būti atpalaiduoti pečiai ir nesukryžiuotos rankos.

 

2) Ar matote jų rankas. Kai žmogus šalia jūsų jaučiasi patogiai, paprastai galite matyti jo rankas. Tai gali būti puikus rodiklis, kad partneris su jumis jaučiasi saugus ir užmezgęs ryšį.

 

3) Galvos pakreipimas. Jeigu simpatija, klausydamasis jūsų, pakreipia galvą į šoną, tai gali būti puikus ženklas. Galvos pakreipimas gali rodyti, kad jis yra smalsus ir įsitraukęs į pokalbį.

 

4) Šlapios rankos. Nors kartais taip nutinka, kai žmogui yra labai karšta ir jis pradeda gausiau prakaituoti, bet kur dažniau taip nutinka, jei jis nervinasi. Nervingumas yra ženklas, kas jis jumis domisi ir nenori nieko sugadinti, todėl tai yra geras ženklas!

 

5) Suklumpa kalbėdami. Dar vienas būdas, kuriuo žmogus gali parodyti, kad jis nervinasi, yra tas, kad sakydamas žodžius jis suklumpa, ypač jei paprastai yra pasitikintis savimi ir mėgstantis būti dėmesio centre.

 

6) Stovi arba sėdi šalia jūsų. Jei jis stovi per kelis centimetrus nuo jūsų, kai esate kartu, gali būti, kad jis tiesiog negali atsispirti norui būti kuo arčiau jūsų. Jei jie nebijo artumo ir aiškiai, bet ne bauginančiai, išreiškia savo norą, tikėtina, kad tai geras ženklas.

 

7) Šypsosi taip, kad matosi dantys. Daugelis iš mūsų nustoja taip šypsotis, kad matytųsi priekiniai dantys, kai mums sukanka maždaug 5-eri metai, nebent esame labai laimingi. Taigi, kai smagiai leidžiate laiką, atkreipkite dėmesį į dominančio žmogaus šypseną. Jei jie išties labai laimingi, šypsodamiesi nebandys paslėpti priekinių dantų.

 

8) Negali atitraukti akių nuo jūsų veido. Šiais laikais nuolatinis akių kontaktas gali priversti žmones jaustis nepatogiai. Taigi, jeigu didžiąją laiko dalį jis negali atitraukti nuo jūsų akių, vadinasi, jūs tam žmogui patinkate.

 

9) Apsilaižo lūpas. Mokslas teigia, kad jei jus kas nors traukia, burnoje atsiranda daugiau seilių. Taigi, jūsų simpatija gali laižytis lūpas arba jas suspausti, kai yra šalia jūsų, jei yra labai susidomėjusi. Atkreipkite, kad šis lūpų laižymasis neturėtų būti gąsdinantis ir šiurpus!

 

10) Užmezga fizinį kontaktą. Fizinis kontaktas gali būti geras būdas patikrinti, kaip reaguojate į prisilietimus. Tokie nedideli pretekstai kontaktai, pavyzdžiui, prisilietimas prie jūsų kelio ar plaukų užkišimas už ausies, gali reikšti, kad jis nori būti arčiau jūsų.

 

11) Liečia gerklės sritį kakle. Gerklė – tai kūno sritis, kuri simbolizuoja bendravimą ir pažeidžiamumą. Taigi, jeigu kažkas paliečia šią sritį, bendraudami su jumis, tai gali kažką reikšti. Pavyzdžiui, tai gali būti ženklas, kad jis jumis domisi ir nerimauja dėl to, ar tinkamai pasirodys.

 

12) Išskiria jus iš grupės. Grupėje jis randa būdų, kaip praleisti kelias akimirkas greta jūsų. Tai gali būti tiesioginiai klausimai arba atsakymai į jūsų žodžius. Juokas iš jūsų juokų, žvilgsnis į jus ir šalutiniai pokalbiai.

 

13) Jie bendrauja nuosekliai. Nuoseklus bendravimas yra puikus susidomėjimo rodiklis. Ryšio palaikymas yra svarbiausias dalykas, kuriant santykius, todėl žmogus, kuriam jūs patinkate, neturėtų ilgam pradingti ir vėl grįžti be jokio paaikšinimo.

 

14) Būdami prie jūsų raudonuoja. Raudonavimas yra nuoširdi reakcija į susijaudinimą arba adrenalino pliūpsnį. Todėl tai gana dažnas ženklas, kad kažkam patinkate – žmogus jaučiasi „prigautas” susijaudinęs dėl kito asmens.

 
15) Jie daug juokiasi kartu su jumis. Juokas ir šypsena – tai būdai užmegzti intymumą, santykį su kitu žmogumi. Taigi, jei dažnai kartu juokiatės, tai gali reikšti, kad jūs kažkam labai patinkate.