Šokių muzikos hitų radijo stoties „Power Hit Radio“ 12-asis gimtadienis – jau šį penktadienį, balandžio 10 dieną, visus muzikos aistruolius pakvies į sostinės klubą „Exit“. Ypatinga proga „stogą kels“ septyni didžėjai – svečias iš Švedijos Jeremy Olanderis, Power‘io merginos – Emma ir Raminta bei Artas, Ignas, Green ir Grand Canyon.

 

PWR_Laidu_vedejai

12 metų gyvuojanti radijo stotis – ypač dinamiška ir nuolat stebinanti savo klausytojus. Artėjančio gimtadienio proga „Power Hit Radio“ komanda atskleidžia 12 įdomiausių faktų iš savo istorijos.

 

 1. Senojoje „Power Hit Radio“ studijoje buvo galima sutikti Holivudo žvaigždžių, mat radijo stotis buvo įsikūrusi Lietuvos kino studijoje. Čia Power‘io komandai yra tekę pietauti šalia tokių kino įžymybių kaip Ericas Robertas ir Jamie Bellas bei stebėti pro langą kaskadininkų triukus.

 

 1. „Power Hit Radio“ laidas kadaise vedė ne tik Marius Šmitas, šiuo metu dirbantis jėgos aitvarų instruktoriumi Pietryčių Azijoje, o ir Lavija Šurnaitė bei vienas garsiausių krepšinio komentatorių, istorinių knygų autorius Robertas Petrauskas. Beje, jis dirbti į Power‘io komandą buvo atviliotas net iš Klaipėdos.

 

 1. „Power Hit Radio“ dabartinę eterio komandą sudaro įvairiausių Lietuvos kraštų atstovai: Saulius Baniulis – iš Marijampolės, Raminta Vyšniauskaitė – iš Molėtų,  Aleksas Pozemkauskas – iš Vilniaus,  Vygantas Grudikis – iš Plungės, o Emma ir Vaidas Leliuga – iš Kauno.

 

 1. Aleksas Vilniaus maratone kasmet įveikia 21 km distanciją.

 

 1. Ilgiausias „Power Hit Radio“ „darbo pokalbis“ priklauso R. Vyšniauskaitei: 20-metė Raminta, sulaukusi pasiūlymo dirbti radijo stotyje, lemtingąjį „taip“ ištarė lygiai po metų!

 

 1. S. Baniulis į „Power Hit Radio“ laidų vedėjo kėdę pateko… atsitiktinai – po vieno TV3 realybės šou dalyvių atrankos. Tuo metu jis klausė roko muzikos ir net buvo vienos Marijampolės roko grupės vokalistas.

 

 1. Jauniausias Power‘io balsas – vakaro laidos „Burbulas“ vedėjas Vaidas – vaikystėje ir paauglystėje taip talentingai skambino pianinu, kad dalyvaudamas konkursuose išmaišė visą Europą.

 

 1. „Power Hit Radio“ laidų vedėjų profesijos – toli gražu ne artimos muzikai: Ramintos specialybė – socialinė darbuotoja, Vygantas šiemet ginsis psichologijos magistrą, o štai Emma spėjo pasižymėti sporte – spėjo tapti Lietuvos lengvojo kultūrizmo čempione ir trenere.

 

 1. „Power Hit Radio“ „augina“ naująją kartą – komandoje jau yra 5 atžalos: Emma turi sūnų, o Aleksas ir Vygantas – po du vaikus.

 

 1. Power‘io studijoje yra gyvenusios… sraigės. Maždaug savaitę. Mat S. Baniulis sumąstė surengti laidų vedėjų sraigių lenktynes!

 

 1. 2004 metais „Power Hit Radio“ specializuota šokių muzikos laida „Nokia Plug In“ laimėjo tuo metu įtakingiausio undergroundo ir neformalaus kultūros leidinio „Ore“ apdovanojimą „Metų radijo laida“, o 2009 metais „Power Hit Radio“ per savo 6-ąjį gimtadienį išdalino šokių muzikos apdovanojimus.

 

 1. Ankstesnių Power‘io gimtadienių svečių sąrašuose buvo tokios žvaigždės kaip Gareth Emery, Sister Bliss (Faithless), Thomasas Goldas,  Alexas Gaudino,  Miss Nine,  Martinas Accorsi,  „RyRalio“ ir Happyendless DJ Team.

 

Šokių muzikos hitai – tik per „Power Hit Radio“!