Palyginus nedaug moterų norėtų visą likusį gyvenimą praleisti su kur kas už jas vyresniais vyrais. Dažniausiai tokie santykiai užmezgami turint kokį nors slaptą motyvą – pavyzdžiui, norint pinigų, statuso ir pan. Tačiau nereikėtų iš karto pulti smerkti visų tokių porų. Moterys turi daug priežasčių labiau simpatizuoti vyrams, kurių plaukai seniai nusidažė sidabru ir nemažai tokių porų yra sukuriamos iš abipusės meilės.

 

santykiai

10 priežasčių, kodėl moterims patrauklesni vyresni vyrai:

 

  • Jie yra brandesni. Sakoma, kad moterys subręsta greičiau negu vyrai. Jauni vyrai dažnai dar nenori rimtų ilgalaikių santykių. Pirmiausiai nori išbandyti įvairius dalykus, atrasti pasaulį, išsilakstyti. Merginoms vyresni vyrai atrodo patikimesni, labiau įsipareigoję šeimai, todėl patrauklesni.

 

  • Jie turi daugiau patirties. Išmintis ateina su amžiumi. Tyrimai išties rodo, kad vyresni vyrai yra intelektualesni negu jaunuoliai. Gali būti, kad taip yra dėlto, kad jie turi daugiau gyvenimiškos patirties. Moterys iš tokių vyrų gali gauti vertingų pamokų.

 

  • Jie žino, ko nori. Vyresnių vyrų gyvenime yra mažiau sumaišties ir daugiau stabilumo. Jie tiksliai žino, ko nori, kaip tai gauti ir kaip tai yra reikšminga. Jie nežaidžia žaidimų. Jiems nesunku prieiti prie bet ko ir paprašyti pagalbos ar patarimo.

 

  • Jie yra finansiškai stabilesni. Dauguma moterų iš tikrųjų trokšta finansinio stabilumo. Kadangi, norint pradėti kurti šeimą, reikia būti tikroms, kad vyras turi pakankamai pinigų ir nuosavybės išlaikyti žmonai ir būsimiems vaikams. Dvidešimtmečiai paprastai turi mažiau santaupų negu vyresni konkurentai. Jaunesni vyrai dar tik daro karjerą, ieško naujų finansinių galimybių ir šeima šiuo gyvenimo etapu jiems nėra pirmoje vietoje.

 

  • Jie yra geresni partneriai. Brandi meilė yra apie kantrybę, rūpestį, tikėjimą ir kartais nepriklausomybę labiau negu apie bet ką kita. Jaunimo požiūris į gyvenimą yra „viskas arba nieko“, jausmų audros, noras atsistoti patiems ant kojų. Jeigu partneriai yra linkę bent kartais nusileisti, diskutuoti, tartis, yra labai didelė tikimybė, kad santykiai tęsis.

 

  • Jiems nekyla problemų padėti moterims buityje. Jaunesnis vyrai ne visada supranta, kad moterims reikia pagalbos buityje. Jos negali visko padaryti vienos. Kai kurie vyresni vyrai pasidalija pareigomis po lygiai. Jie ir plauna indus, ir ruošia vakarienę, ir sudeda skalbinius į skalbimo mašimą ir t. t.

 

  • Jie žino, kaip elgtis su moterimis. Vyresni vyrai žino, dėl kokių dalykų santykiai gali žlugti, todėl yra pranašesni už jaunesnius, nes tiesiog stengiasi nekartoti praeities klaidų. Jie supranta, ko moterims paprastai reikia ir kas jas padarytų laimingas. Jie žino, kaip išvengti (arba bent jau stengiasi vengti) kai kurių problemų, kurios anksčiau pakišo koją.

 

  • Jie yra charizmatiški. Raukšlelės aplink akis, žili plaukai, šviesūs barzdos šereliai brandžiam vyrui suteikia kilnumo, džentelmeniškumo įspūdį. Jie taip pat moka geriau save pateikti; turi unikalų stiliaus jausmą, nes jie neseka mados tendencijų kaip studentiško amžiaus vaikinai, bet renkasi tai, kas jiems iš tikrųjų labai patinka, moterims patinka, kaip jie elgiasi, juokiasi.

 

  • Jie nekelia dramų. Vyresni vyrai paprastai netranko durimis. Jie visada pasirengę prisėsti ir išsiaiškinti problemas kaip suaugusieji, ieškoti kompromisų.

 

  • Jie suteikia saugumo jausmą. Saugumo jausmas yra vienas iš pagrindinių poreikių pagal Maslou piramidę. Moterims reikia finansinio saugumo. Jos nori pasitikėti partneriu, su kuriuo ryžtasi praleisti visą gyvenimą.