Šiandien suaugę žmonės dažnai girdi, kad seksas turėtų būti geresnis, orgazmas stipresnis, tarpusavio santykiai kokybiškesni. Tačiau retai atskleidžiama, ką iš tikrųjų reikėtų daryti, kad taip ir būtų. Vasarą daug porų fantazuoja apie seksą gamtoje, nes tai asocijuojasi su naujovėmis ir nuotykiais, nors kai kuriems meile mėgautis gali trukdyti uodai ir privatumo trūkumas. Kita vertus, seksas stovyklaujant yra patirtis, kurią, ko gero, visiems rekomenduojama patirti bent kartą gyvenime.

 

seksas

10 patarimų apie seksą stovyklaujant:

 
  • Pasiimti didelę palapinę. Jeigu ketinate ilgai stovyklauti gamtoje, tikriausiai norite susikrauti kuo lengvesnę kuprinę. Tačiau planuojant mylėtis dvivietės palapinės gali nepakakti, kurioje vietoje tik tiek, kad galėtų du žmonės įšliaužti, atsigulti ir miegoti, per daug nesiblaškydami. Jeigu ketinama mylėtis, reikėtų pasiimti keturvietę palapinę, kad būtų patogiau. Didesnę palapinę nešti bus sunkiau, bet bus daugiau vietos ištiesti kojas ir šiek tiek pajudėti.
 
  • Pasirūpinti jaukumu. Svarbiausia, kad palapinėje būtų pora turistinių kilimėlių. Žemė yra kieta ir nesinori, kad į nugarą įsirėžtų medžių šakelės ar akmenukai sekso ar miego metu. Nusprendus mylėtis už palapinės ribų, kilimėlius galima išsinešti į lauką ir jie apsaugos apnuogintus kūnus nuo šiurkščios žemės. Turėti du miegmaišius: atsegtą pirmą miegmaišį naudoti kaip paklodę, o kitu, taip pat atsegtu, naudotis kaip antklode. Galima abu miegmaišius užtraukti kaip vieną, bet tada gali būti kiek nepatogu, ankšta ir per karšta. Kitas variantas: įsigyti specialiai dviem pasiūtą patogų miegmaišį.
 
  • Rasti nuošalią vietelę. Palapinės visiškai neslopina garso, todėl ją statyti reikėtų nuošaliai. Kai kurie kempingai vasarą gali būti perpildyti žmonių, todėl reikėtų susirasti atokesnę vietą palapinei. Svarbiausia nestatyti palapinės šalia šeimų su mažais vaikais ir atsiminti, kad dauguma stovyklautojų nori klausyti paukščių giesmių, o ne sekso garsų iš greta esančios palapinės!
 
  • Likti tamsoje. Palapinėje išjungti prožektorius ir žibintuvėlius, nes jie viską taip gerai apšviečia, kad pašaliniai gali pamatyti jūsų tobulai apšviestus kūnus aistros įkarštyje. Atsiminkite, kad palapinės nebuvo kuriamos galvojant apie tai, kad jose kažkas mylėsis.
 
  • Būti kūrybingiems. Neradus pakankamai nuošalios vietelės palapinei pasistatyti arba, jeigu palapinėje tiesiog nėra labai patogu, reikėtų išlikti kūrybingiems ir pabandyti seksu užsiimti kitose vietose. Pavyzdžiui, galima mylėtis automobilyje, išbandyti „greituką“ ant uolos ar medžio arba galima tiesiog gundyti vienas kitą ir laukti, kol galiausiai grįšite namo!
 
  • Saugotis vabzdžių. Vabzdžiai gelia į visas atviras kūno vietas, todėl labai svarbu prieš seksą išsipurkšti priemonėmis, atbaidančiomis uodus ir kitus vabzdžius. Šias priemones purkšti rekomenduojama prieš seksą, nes purškiant ant nuogo kūno ar sekso metu, rizikuojama užpurkšti odą dirginančių medžiagų ant genitalijų ir tada noras mylėtis gali dingti ilgam. Jeigu vabzdžių labai daug, pavyzdžiui, prie vandens telkinių, išsipurkšti tomis priemonėmis, reikėtų ne lauke, o palapinės viduje.
 
  • Pasiimti drėgnų servetėlių kūdikiams. Tai būtinas dalykas stovyklaujant. Drėgnos servetėlės padeda šiek tiek apsišvarinti, panaikinti nemalonų prakaito ir genitalijų kvapą, ypač, jeigu ketinate užsiimti oraliniu seksu. Po sekso tokiomis servetėlėmis taip pat rekomenduojama apsivalyti. Rekomenduojama rinktis biologiškai suyrančias drėgnas servetėles.
 
  • Naudoti prezervatyvus (net jeigu kitais atvejais nenaudojate). Mylintis palapinėje daugumai smagiau mylėtis su prezervatyvais, nes po to nelieka drėgmės ir lipnumo pojūčio po vyro ejakuliacijos.
 
  • Pasiimti lubrikantų mėginukų. Tai padės sutaupyti vietos kuprinėje. Be to, galėsite išbandyti įvairesnių rūšių ir galbūt rasite naują favoritą. Jeigu mėgstate sekso metu naudoti vibratorius, geriau pasiimti pakraunamą baterijomis, o ne per USB jungtį, kurios stovyklaujant galite ir neturėti.
 
  • Rinktis paprastas sekso pozas. Palapinėje ne laikas pirmą kartą išbandyti analinį seksą. Čia geriausiai tinka misionieriaus, „šaukštelių“ pozos, taip pat poza, kai abu guli ant šono, bet atsisukę vienas kitam į veidą.