Tas vakaras Renatai ir Andriui turėjo būti ypatingas. Degė žvakės, skambėjo romantiška muzika, seksas buvo audringas ir nepakartojamas kaip niekada. Tačiau kodėl vienas iš jų nusiminė? Mylimieji po orgazmo iškart užmigo arba įniko skaityti mėgstamą knygą… Tai tik viena iš sekso klaidų, kurias daro poros. Jų yra kur kas daugiau.

  • Vengimas kalbėti apie seksą. Kad ir kaip keistai tai skambėtų, bet geri intymūs santykiai yra neįmanomi, jei apie juos nesikalbama. Kartais atrodo, kad mylėtis yra lengviau nei apie tai kalbėtis, tačiau tik kalbantis galima pagerinti seksualinius santykius. Kiekvienas žmogus yra individualus, dievina ir nekenčia skirtingų dalykų. Kaip juos išsiaiškinti, jei nesikalbama!
  • Sekso nuvertinimas. Seksas yra tiek svarbus, kiek apie jį galvojama. Ne visiems intymūs santykiai yra vienodai svarbūs, todėl nereikia lyginti savo seksualinio gyvenimo su kitų. Seksui taip pat reikia skirti papildomo laiko, taip, kaip jo skiriama draugams, pomėgiams, darbui ir šeimai. Tai nereiškia, kad reikia mylėtis pagal tvarkaraštį, tačiau reikia atrasti laiko, kurį būtų galima praleisti su savo partneriu.
  • Persistengimas lovoje. Kartais žmonės taip nori pasirodyti, esantys neprilygstami meilužiai, kad pamiršta, kad seksas, visų pirma, yra maloni pramoga. Kartais poros praranda susidomėjimą seksu, jei jaučia nuolatinį spaudimą patirti orgazmą, ilgiau išlaikyti erekciją ar mylėtis ne mažiau nei 3 kartus per savaitę. Mylintis svarbiausia – mėgautis vienas kitu ir užplūstančiais maloniais pojūčiais.
  • Nesirūpinimas savo išvaizda. Natūralūs kūno pokyčiai, bėgant metams, yra normalus dalykas, neturintis jokios įtakos intymių santykių kokybei. Žmonės dažnai pamiršta, kad dailiai ir tvarkingai reikia atrodyti ne tik darbe ar išėjus pasivaikščioti į miestą, bet ir tada, kai lieka dviese su partneriu.
  • Per daug romantikos. Romantikos gali būti per daug. Idealiuose santykiuose turi būti pusiausvyra tarp romantikos ir laukinės aistros.
  • Melas. Santykiuose labai svarbu būti sąžiningiems. Tokie atsiprašinėjimai kaip „Man šiandien skauda galvą“ skamba nenatūraliau negu prisipažinimas, kad šiandien tiesiog nesinori mylėtis.
  • Suvaidinti orgazmai. Ne tik moterys, bet ir vyrai kartais suvaidina orgazmą. Asmuo nuolatos apsimetantis, kad jam labai malonu, rizikuoja, kad niekada ir nepatirs tikrojo malonumo. Iš kur partneriui žinoti, kada kitam malonu, jei nuolatos vaidinama.
  • Pašalinė veikla miegamajame. Įrodyta, kad tie, kurie miegamajame žiūri televizorių, dirba ar užsiima kita veikla, mylisi rečiau.
  • Vaikai svarbesni už intymius santykius. Vaikų auginimas paprastai tėvus dar labiau suartina, tačiau jų seksualinis gyvenimas nuo to nukenčia. Reikia nepamiršti skirti laiko sau.
  • Monotonija. Rutina ir tie patys veiksmai ilgainiui gali įgristi, net jei jie garantuotai suteikia malonumą. Poroms, norinčioms išvengti monotonijos rekomenduojama mylėtis skirtingu paros metu, kitose namų vietose, išbandyti naujoves ar išdrįsti įgyvendinti seksualines svajones, kartu skaityti erotines istorijas.