Kai kurių dalykų vyrai nesiprisipažintų net verčiami. Niekas kitas neatrodo taip baisu, kaip išduoti savo didžiausias baimes. Tačiau tai nereiškia, kad jie jų neturi. Štai 10 didžiausių baimių, kurios kankina stipriosios lyties atstovus.

 

"vyrų baimės"

Vyrai retai parodo savo baimes ir dar rečiau apie jas kalba. Jos tarsi visiškai nesiderina su tuo, kaip jie nori atrodyti. Tikras vyras nori būti gynėju. O koks jis bus gynėjas, jei turės baimių ir dėl ko nors nerimaus?

 

Tačiau tai, kad jie apie tai nekalba, nereiškia, kad vyrai neturi baimių. Antroji pusė gali apie tai atvirai pasikalbėti su savo vyru ir išsiaiškinti, kas jiems kelia didžiausią nerimą. Baimes lengviau įveikti, kai tą padaryti padeda ir palaiko artimieji.

 

10 dažniausiai pasitaikančių vyrų baimių:

 
  • Skurdas. Ši baimė skatina juos daug ir sunkiai dirbti. Nuo senų laikų vyras laikomas šeimos maitintoju, todėl nesugebėjimas užtikrinti savo šeimai ramų ir sotų gyvenimą yra viena didžiausių jų baimių.
 
  • Stiprios moterys. Net ir šiais laikais, kai lyčių vaidmenys vienodėja, vyrai nenori prarasti savo pozicijų ir tikrai netrokšta, kad moterys būtų pradėtos vadinti stipriąja lytimi.
 
  • Tapti pajuokų objektu. Ar kada nors pastebėjote, kaip jūsų antroji pusė reaguoja į kandžias pastabas savo adresu? Keista, bet jie dažniausiai patiki net labiausiai neįtikinančiais pataikavimais.
 
  • Prarasti autoritetą. Kodėl net visai nereikšminguose ginčuose jie primygtinai gina savo tiesą ir bando kažką įrodyti? Atsakymas paprastas – jis bijo, kad gali nukentėti paties protingiausio ir įtakingiausio asmens įvaizdis.
 
  • Nepajėgumas. Vyrus gąsdina nepajėgumas skirtingose srityse: profesinėje, asmeninėje, intymių santykių. Frazė – „Tu – nevykėlis“ arba „Tu nieko nesugebi“ jiems skamba kaip verdiktas.
 
  • Ligos. Neretai vyrai, net susirgę peršalimu, pradeda taip jaudintis, kad net sumąsto parašyti testamentą. Būti bejėgiam – kas vyrui gali būti blogiau?
 
  • Stabilūs santykiai. Tačiau ne dėlto, kad jie patys būtų labai permainingi ir nepastovūs. Juos gąsdina mintis, kad antroji pusė varžys jų asmeninę laisvę, kad įsipareigoję jie pamažu praras save.
 
  • Vienatvė. Ne tik moteris gąsdina mintis, kad senatvėje ar susirgus nebus kam paduoti stiklinę vandens. Galbūt dėl šios priežasties jie ir pasiryžta galų gale vesti.
 
  • Tapti silpnais. Vyrams silpnumas – moteriškumo sinonimas. Dėl šios priežasties jie dažniausiai slepia savo sentimentalumą ir pažeidžiamumą. Tikri vyrai nekenčia ašarų, o ypač savo.
 
  • Baimė, kad jų baimės bus atskleistos. Kada vyrai bando analizuoti savo elgesį, jie dažniausiai patys nesugeba atpažinti savo baimių ir jas vertinti rimtai.
 

Nors vyrai iš pažiūros atrodo tvirti ir stiprūs, tačiau iš tiesų jie gali būti labiau pažeidžiami, nei įsivaizduoja aplinkiniai. Antroji pusė turėtų pasistengti suprasti didžiausias vyrų baimes ir rasti būtų parodyti savo palaikymą. Vyrams taip pat reikėtų suprasti, kad visi daro klaidų, kartais sveikata sušlubuoja arba netikėtai pasikeičia gyvenimo aplinkybės. Visa tai reikėtų priimti kaip iššūkį, o ne kaip kažką, kas ketina juos sužlugdyti. Baimė – natūralus jausmas, tačiau nereikėtų leisti jai užvaldyti visas mintis. Didelė baimė gali sugriauti net geriausius santykius.